• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی بازی لگو مارول: انتقام جویان (lego marvel avengers)

author-img

توسط : مریم داوردان ارزیاب کدومو

3 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

471 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی لگو مارول اونجرز عنوانی اکشن با مبارزاتی خنده‌دار و کارتونی است که ترس و استرس در آن جایی ندارد. بازیکن در آن مشغول نجات دنیا است که پیروز نیز خواهد شد. همکاری، حس قهرمانی، حل معما و شناخت شخصیت‌ها، مواردی هستند که در طول بازی به بازیکن منتقل می‌شود. باید دقت داشت که بازی دریچه‌ای به‌سوی دنیای تجاری فوق‌العاده بزرگ مارول است.

ژانر : اکشن

1 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

در مراسم‌های مختلف، این بازی به‌عنوان نامزد بهترین بازی کودکان معرفی شد.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی دری به روی دنیای بسیار بزرگ و تجاری مارول است که مقاومت در برابر آن بسیار سخت است.  ترغیب بازی به خرید دیگر آثار مارول، نکته‌ی مهمی است که باید به آن توجه داشت.

بازی از نظر فان و مفرح بودن، بسیار جذاب بوده که ممکن است فرزندتان را ساعت‌ها به خود مشغول کند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

راجع به قهرمان بودن و شرور بودن با فرزند خود صحبت کنید. چه می‌شود که یک نفر قهرمان می‌شود و دیگری شرور؟

راجع به استفاده‌ی درست از قدرت با فرزند خودتان صحبت کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی داستان‌های مختلفی از دنیای مارول را روایت می‌کند که از آن‌ها می‌توان به داستان فیلم اول اونجرز اشاره کرد: دنیا توسط بیگانگان مورد حمله قرار گرفته و اکنون زمان آن رسیده که ابرقهرمانان را صدا کرد تا بیایند و دنیا را نجات دهند. اما این تنها داستان روایت شده در بازی نیست و بازیکن پس از این ماجرا، باید به سراغ دیگر شرور فیلم اونجرز، یعنی اولتران برود. در کنار بخش اصلی داستان که همیشه به پیروزی خیر بر علیه شر ختم می‌شود، بیش از 200 شخصیت کمیک‌بوکی از دنیای مارول در بازی حضور دارد که بازیکن می‌تواند کنترل همه‌ی آن‌ها را در دست بگیرد. علاوه بر ابرقهرمانان، شخصیت‌هایی نظیر ساتن لی که خالق این شخصیت‌ها بوده نیز در بازی حضور دارد. ماموریت‌های فرعی بازی بسیار بسیار زیاد هستند و ممکن است به توقف یک دزدی منجر شوند یا یک خط داستانی کامل برای دستگیری یک ابر شرور را شروع کنند. اکشن بازی فان، خنده‌دار و بدون هیچ جزئیات خاصی است که آن را برای همه جذاب می‌کند. موارد ترسناک و استرس‌زا نیز یا در بازی وجود ندارند یا خود بازی آن را با شکل و شمایلی خنده‌دار به تصویر می‌کشد. مهم‌ترین نکته دررابطه‌با محتوای بازی، آشنایی و ایجاد علاقه در بازیکن راجع به دنیای مارول است. مارول دنیایی وسیع دارد و از همین دنیا، کمیک بوک، کتاب، تابلوی نقاشی، فیلم، کارتون و ... می‌سازد که اگر بازیکن به آن علاقه‌مند شود، دنیای جدیدی به روی او باز خواهد شد که باید بخرد و داشته باشد.

بازیکن باید برای پیشبرد بازی با دشمنانش بجنگد و آنها را شکست بدهد و در کنار آن با حل معماهای مختلف در دنیای فانتزی لگو پیش برود.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Nintendo Switch،PlayStation 4،Xbox One،PlayStation 3،Xbox 360،Nintendo 3DS،Wii U،Windows،PlayStation Vita،macOS،Macintosh

نام ناشر: Warner Bros

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد لگو مارول: انتقام جویان

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!