• امروز : ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قصه های قرانی

قصه های قرانی

بررسی تخصصی بازی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
قصه های قرانی

دیدگاه کدومو

3 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی قصه های قرآنی یک مجموعه ی داستانی زیبا و هیجان انگیز است که از قصه های قرآن کریم در قالب کتاب مصور صوتی انیمیشنی و بارویکرد تعاملی به همراه بازی  وسرگرمی در هر قصه می پردازد و مفاهیم و قصه های قرآنی را با بیانی بسیار لطیف و شیوا برای بازیکن تشریح می کند.

سال 0 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

 این بازی قابلیت اجرا به ۱۵ زبان زنده ی دنیا را دارد .
جزئیات
خشونت

در این بازی چون به بیان قصه های قرآنی می پردازد ،در بخش هایی شاهد مولفه هایی از خشونت هستیم که در جریان محوری بازی بسیار کم رنگ و کم اهمیت است مثل مواجه شدن با کفار .

جزئیات
ترس

در این بازی از جهت قصه های قرآنی شاهد بعضی صحنه های مواجهه ی با کفار و بعضی معجزه ها می باشیم که شاید خیلی کم برای سنین پایین ترسناک جلوه کند.

جزئیات
مصرف گرایی

در بخش هایی از بازی برای ورود یا توقف های که در بازی ایجاد می‌شود به بازیکن پیشنهاد می‌دهد که پرداخت درون برنامه ای داشته باشید.مثلا فیلم تبلیغاتی ببینید یا پرداخت پول داشته باشید. این کار امکان و میل بیشتری برای خرج کردن در بازیکن ایجاد می‌کند.

جزئیات
ارزش یاددهی

این بازی چون به صورت کتاب صوتی و مصور است و در قالب انیمیشن تعاملی برای بازیکن سرگرمی ایجاد می کند و به دنبال آن است که مفاهیم و آموزه های قرآنی را برای کودکان به زبان ساده و شیوا بیان کند از ارزش یاددهی بسیار بالایی برخوردار است.

جزئیات
آسانی بازی

بازی قصه های قرآنی در دسته ی بازی های دشوار قرار نمی گیرد و طراحی بسیار مناسبی از جهت جای گذاری ایکون ها دارد، اما از حیث اینکه برای بازی کردن و کیفیت عملکرد بهتر بازیکن نیازمند پرداخت درون برنامه ای هست، اندکی از میزان سهولت و آسانی بازی می کاهد .

جزئیات
بازی پذیری

بازی دارای قصه های مختلف از داستان انبیا است که برای بازیکن کاوشگرپسند تاحدودی جذابیت دارد.

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز: کدومو این بازی را برای کودکان مثبت 3 سال شما مناسب می‏ داند چراکه بازی قصه های قرانی در قالب کتاب صوتی مصور و همینطور با رویکرد تعاملی به بیان ساده و آسان قصه های قرانی می پردازد و در طراحی بازی محیطی کاملا الهام گرفته از فرهنگ ایرانی را مشاهده می کنیم که با تنوع و جذابیت نسبتا خوبی تاثیر بسزایی در آشنایی و آموزش فرهنگ ایرانی و اسلامی دارد. بازی روند بسیار خوبی دارد و هر قصه را بطور مجزا و با استنادات تاریخی و روایی دقیق بیان می کند که البته دسترسی تنها به یک قصه رایگان بوده و باقی قصه باید خریداری شود. از شما عزیزان می خواهیم که تنها به آموزه های این بازی اکتفا نکرده و با تعامل بیشتر با فرزندانتان بستر گسترده تری از انس با معارف دینی و قرانی را برایشان فراهم اورید. در مجموع بازی قصه های قرآنی بازی سالمی بوده که هیچ گونه محتوایی آسیب زایی برای فرزندان شما ندارد.

خلاصه‌ی آن: بازی قصه های قرآنی با طراحی بسیار جذاب و زیبا نقش بسزایی در آموزش مفاهیم دینی و قرانی برای کودکان شما دارد و با ارتباط و کمک والدین کمیت و کیفیت این مفاهیم افزایش می یابد.

ادامه متن

با کودکان خود صحبت کنید درباره

گفت و گو مرحله ی بسیار مهمی است که باید با فرزندانتان در حین و بعد از بازی انجام دهید!  بازی قصه های قرانی می تواند مدخل بسیار خوبی برای اموزش مفاهیم دین و قرانی برای کودکان سنین پایین باشد و با توجه به این نکته والدین عزیز می توانند با گفت و گو کردن به بار کمی و کیفی مفاهیم دینی و قرانی در کودکان خود کمک شایان توجهی کنند.و این نکته نیز شایان ذکر است که در قصه های قرانی قهرمانان حقیقی زیادی هستند که کودکان با تاثیر پذیری هر چه بیشتر با انان بینش عمیق و بهتری نسبت به  زندگی و اینده خواهند داشت.

خلاصه‌ی آن:

بازی قصه های قرآنی مدخل بسیارخوبی برای افزایش بار کمی و کیفی مفاهیم دینی و قرانی می باشد که این امر با گفت و گو کردن آغاز می شود.

ماجرای بازی

مجموعه قصه های قرآن با ۳۰ داستان جذاب و تعاملی قرآن کریم به ۱۵ زبان زنده ی دنیا با روایتی دلنشین و جذاب همراه با بازی های تعاملی، جایزه و اتفاقات هیجان انگیز درون داستانی ،در قالب کتاب مصور انیمیشنی است. در این بازی از داستان های ابراهیم بیت شکن  و مبارزه با نمرود پادشاه ستمگر بابل، داستان حضرت موسی (ع)، داستان سلیمان نبی و ملکه ی سبا ، داستان کودکی تا جوانی پیامبر  و... در این داستان میتوان نام برد. لازم به ذکر است که تنها یک قصه در بازی رایگان بوده و برای دسترسی به سایر قصه های قرانی باید از طریق خرید درون برنامه ای استفاده کرد.

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها)Android وIOS

نام ناشر:موسسه ی مهاد رسانه

نام توسعه دهنده:موسسه  ی مهاد رسانه

تاریخ انتشار:

تاریخ آخرین به روزرسانی:1397/04/26

نیاز به اینترنت:دارد

امکانات آنلاین:خرید درون برنامه ای برای رفتن به مراحل بعدی بازی نیاز است.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی (آفلاین): ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه