• امروز : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

ضربه چاقو

بررسی تخصصی بازی Knife hit

ضربه چاقو

author-img

توسط : الهام اسماعیلی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

8 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

در این بازی باید چاقوهایی به سمت یک هدف در حال چرخش پرتاپ شوند به طوری که همه آنها به‌هدف بخورند و هیچ کدام از چاقو‌ها به یکدیگر برخورد نکنند، با اتمام چاقوها، دایره چوبی خرد می‌شود و به مرحله بعدی می روند. اگر چاقویی به چاقوی دیگری برخورد کند ، بازی تمام می شود. یک بازی اعتیادآور، جذاب و سرگرم کننده. برای بازیکن کم سال مناسب نیست.

سال 2018 جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

پرتاب چاقو مسئله‌ای خشونت‌آمیز است، علاوه بر این که گاهی هدف به سمت موجودات زنده (خیالی) نزدیک می‌شود.

جزئیات
ترس

گاهی اوقات هدف از بین هیولاها و دیوهایی است که سابقه‌ای ترسناک را در ذهن تداعی می‌کنند.

جزئیات
آسانی بازی

بازی نسبتا ساده است، نیاز به سرعت عمل و دقت تنها کمی استفاده از بازی را دشوار می‌کنند.

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که Knife Hit یک بازی سرگرم کننده مبتنی بر سرعت عمل است که در آن بازیکنان چاقوهایی را به دور چوب‌های چرخان پرتاب می کنند. این کار موجب هماهنگی بیشتر چشم و دست می‌شود. به جز تمرکز بر پرتاب سلاح ، هیچ خشونتی (به جز در مورد سیب و سایر تکه های میوه) وجود ندارد. توجه داشته باشید که توسعه دهنده سیاست حفظ حریم خصوصی را ارائه نمی دهد، والدین باید نسبت به داده هایی که برنامه به آنها دسترسی دارد آگاه باشند ، هیچ روش روشنی برای دانستن اینکه با این داده ها چه کاری انجام شده وجود ندارد. بدانید که تبلیغات در این بازی ناگهانی، بدون امتیاز و بطور اجباری ظاهر می‌شوند. نوع تبلیغات این‌گونه است که با اتمام تبلیغ و کلیک بر صفحه ، بازیکن به صفحه دانلود انتقال می یابد. اگر بازیکن به صورت آنلاین بازی کند، هدیه‎‌هایی به بازیکن داده می‌شود که این امر بازیکن را تشویق می‌کند تا بازی را آنلاین انجام دهد. خوب است که والدین نسبت به آنلاین بودن بچه‌ها در هنگام انجام بازی دقت نظر داشته‌باشیم.  و البته بازی پرداخت درون برنامه‌ای ارزی دارد. می‌توان چاقوهای متنوعی را خریداری کرد.

خلاصه‌ی آن:

والدین بدانند که این بازی سرگرم کننده هیچ خشونتی ندارد. سیاست حفظ حریم خصوصی واضح و روشنی ارائه نمی‌دهد. اگر آنلاین بازی کنند، تبلیغات زیادی را خواهند دید. توصیه ما به والدین این است که بازی به صورت آفلاین انجام شود.

ادامه متن

با کودکان خود صحبت کنید درباره

خانواده ها می توانند در مورد نقاط قوت شخصیت مانند پشتکار صحبت کنند.  بگویید در این بازی می توانید ببینید تمرین کردن برای انجام یک کار چقدر سخت است و نیاز به پشتکار و دقت عمل دارد. هرچقدر بیشتر تمرین کنید و سرعت عمل خود را بالا ببرید نتیجه بهتری خواهید گرفت.

در مورد نگرانی های مربوط به حریم خصوصی صحبت کنید. توسعه دهندگان یک بازی باید اظهار کنند، که اگر داده های شخصی شما را برای استفاده سایر شرکت ها جمع می‌کنند، برای چه منظوری این کار را انجام می‌دهند.

بحث کنید که چگونه چیزهایی که روی صفحه نمایش ایمن به نظر می‌رسند در دنیای واقعی می‌توانند خطرناک باشند.  آیا می‌توانید تصور کنید که اقداماتی را که در بازی ضربه چاقو انجام می‌شود، در دنیای واقعی انجام دهید؟

خلاصه‌ی آن: درباره خشونت فانتزی دنیای بازی‌ها و دنیای واقعی با بچه‌ها گفتگو کنید.

ماجرای بازی

بازی ضربه چاقو یک بازی سرگرم کننده است که به طور کامل سرگرم کنندگی را در خود دارد. این بازی برخی از ویژگی‌های اعتیادآوری را نیز دارد. بازی ضربه چاقو حول محور سرعت عمل بازیکن می‌چرخد، تا اهداف چوبی را خرد کند، هنگامی که بازیکن شکست می‌خورد (و شکست خواهد خورد)، فوراً می‌خواهد دوباره آن را امتحان کند و این یک ترفند عالی است برای اینکه بازیکن را به ادامه بازی ترغیب کند. اگر بازیکن را به دام بیندازد ، سخت است که بازیکن در برابر اشتیاقش برای ادامه بازی مقاومت کند. زیرا بازیکن مجبور به تماشای تبلیغاتی است که بازگشت سریع به بازی را به تعویق می‌اندازد. برای آنکه تبلیغات را دور بزند و سریع به بازی برگردد می‌تواند از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده کند. یک نگرانی دیگر این است که توسعه دهنده هیچگونه سیاست حفظ حریم خصوصی در وب سایت خود ندارد ، به این معنی که بازیکن نمی تواند مطمئن باشد چه داده هایی از دستگاه او جمع آوری می‌شود و چه کاری با آنها انجام می‌شود.

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): Android, IOS

نام توسعه دهنده: Ketchapp   

تاریخ آخرین به روزرسانی: 16 Dec 2020

نیاز به اینترنت:  ندارد

امکانات آنلاین: خرید درون برنامه‌ای و دیدن تبلیغات.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی (آفلاین): ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه