• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی بازی شکسته شدن (FRAG )

author-img

توسط : زینب پرورش ارزیاب کدومو

4 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

119 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
 

بازی بسیار رقابتی، اکشن و کمی خشن طراحی شده است. بازیکن باید بتواند با هماهنگی بین نشانه گیری اهداف و حرکت به سمت آن‌ها، سیبل‌های حریف را نابود کند و تیم مقابل را حذف کند. ظاهر برخی شخصیت‌ها نامناسب طراحی شده. خرید درون برنامه‌ای، نمایش تبلیغات، اشتراک گذاری محتوا، تشکیل گروه و دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌شود .

ژانر : اکشن

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

صد میلیون دانلود در گوگل پلی

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

  ژانر بازی اکشن و کمی خشن طراحی شده.کشتن و نابود کردن حریف خشونت فانتزی به همراه دارد و این فانتزی بودن خشونت می‌تواند کشتن و آسیب زدن را برای بازیکن عادی سازی کند.frag   آنلاین است اما در حالت آفلاین هم می‌توان به بازی ادامه داد. در بازی‌های آنلاین، تعاملاتی مانند چت متنی، تشکیل گروه، پیوستن به شبکه‌های اجتماعی و اشتراک گذاری محتوا می‌تواند زمینه‌ای برای ایجاد دوستی‌ها و روابط خارج از چهارچوب و ناسالم باشد، چرا که بازیکنان با هم گفتگو می‌کنند و ممکن است در این تبادل اطلاعات هرگونه محتوای نامناسبی رد و بدل شود. امکان اشتراک گذاری محتوا و ثبت بازخورد از سوی سایر بازیکنان وجود دارد. لینک دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستا، تلگرام، توییترو...دیده می‌شود. بازی از طریق پرداخت درون برنامه‌ای می‌تواند زودتر جلو برود. نمایش تبلیغات دیده می‌شود. جدول رتبه بندی و رویدادهای مختلف دیگر امکانات موجود در بازی به شمار می‌روند. بازی به صورت آفلاین قابل اجراست و در این حالت بازیکن به رقابت با هوش مصنوعی می‌پردازد، لازم به ذکر است که این بازی نسبت به سایر بازی‌های هم رده خود بهتر و دارای معیار‌های منفی کمتری است (در حالت آفلاین)؛ فلذا بازی کردن fragدر حالت آفلاین می‌تواند جایگزین نسبتا خوبی در مقایسه با سایر بازی‌های این سبکی باشد. ظاهر برخی کاراکتر‌ها مناسب نبوده و دارای ناهنجاری می‌باشند.

خلاصه‌ی آن: فانتزی بودن خشونت می‌تواند کشتن را برای بازیکن عادی سازی کند. تعاملاتی مانند چت متنی، تشکیل گروه، پیوستن به شبکه‌های اجتماعی و اشتراک گذاری محتوا می‌تواند زمینه‌ای برای ایجاد دوستی‌ها و روابط خارج از چهارچوب و ناسالم باشد. بازی به صورت آفلاین قابل اجراست .

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با توجه به اعتیاد آور بودن بازی، حتما از قبل در مورد مدت زمان مورد نظر  به توافق برسید.

بازی امکانات آنلاین متعددی نظیر چت متنی، تشکیل گروه و یا اشتراک گذاری محتوا دارد، با توجه به این امکانات ممکن است فرزندتان با مطالب خوب و مناسبی رو به رو نشود و یا در مواجهه با سایر بازیکنان غریبه اطلاعاتی رد و بدل شود که حریم خصوصی بازیکن را زیر سوال ببرد.

ادامه متن

ماجرای بازی

ماجرای بازی از این قرار است که بازیکن به همراه تیم خود وارد بازی می شود. آن ها  باید به سمت اهداف مشخص شده و قرمز رنگ کوچک و بزرگ شلیک کرده و آنها را نابود کند. بازیکن باید روی اهداف تعیین شده نشانه گیری کند و همزمان شروع به حرکت و دویدن به سمت اهداف بعدی کند. با نشانه گیری روی هدف مورد نظر تیر اندازی به صورت خودکار صورت می‌گیرد. مهم‌ترین فعالیت بازیکن هماهنگی بین نشانه‌گیری و دویدن یا حرکت به سمت اهداف است. همچنین در زمانی که از طریق سایر بازیکنان حریف و توسط کاراکترهای دیگر به وی حمله می‌شود می‌تواند به آن‌ها حمله کند و آن‌ها را از بازی حذف کند.  به طور کلی افراد در دو حالت دفاع یا حمله قرار دارند و باید بتوانند با ترکیب این دو نوع مبارزه خود را پیروز میدان کنند. بازیکن می‌تواند به هم تیمی‌هایش دستور بدهد که در حالت دفاعی باشند و یا به اهداف شلیک کنند. در بالای صفحه، هر تیم اهداف مشخصی  دارد. با نشان دادن  اهداف حریف ، بازیکن می‌تواند به هم تیمی‌هایش دستور دهد که به آن اهداف حمله کنند و یا با نشانه گرفتن اهداف خودی به هم تیمی‌ها می‌فهماند که باید در لاک دفاعی باشند و از سیبل‌ها در برابر رقبا دفاع کنند. بازی سه حالت کلی دارد. در حالت دو به دو؛ بازیکن با یک شریک در برابر دو حریف دیگر به رقابت می‌پردازد. در حالت دوم؛ نبرد بسیار کوتاه، شدید و سرعتی جلو می‌رود. در حالت سوم؛ افراد باید از یک بار یا هدف مشخص شده محافظت کنند و رقیب را از آن دور کنند تا بتوانند همراه با آن بار به مقصد برسند. هر کس زودتر به مقصد برسد برنده مسابقه است. در حالتی هم می‌توان با خاموش کردن اینترنت دستگاه و به صورت آفلاین به بازی ادامه داد، در این صورت بازیکن از طریق هوش مصنوعی به بازی و رقابت ادامه می‌دهد. امکان پیوستن به کلاب، سایر تیم‌ها و تشکیل گروه توسط بازیکن وجود دارد و همچنین افراد می‌توانند با اشتراک گذاری محتوای مورد نظر از قبیل فیلم بازی، متن و...محتوای خود را به سایر بازیکنان نشان دهند و از آن‌ها بازخورد دریافت کنند و یا از طریق چت متنی با یکدیگر در ارتباط باشند و صحبت کنند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): android ،ios

نام ناشر:  oh bibi

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد شکسته شدن

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!