• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی بازی شبیه ساز کشاورزی ۱۶ (farming simulator 16)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

1 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

90 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این بازی در ژانر شبیه‌سازی و نقش آفرینی در موضوع کشاورزی طراحی شده است. بازیکن با ورود به این بازی هم می‌تواند به صورت چندنفره‌ی محلی با بلوتوث و وایفای بازی کند هم می‌تواند تک نفره بازی کند. با اتصال به اینترنت بازیکن می‌تواند با مشاهده‌ی تبلیغات با برندهای واقعی تراکتور و ماشین‌هایی با سطح‌های بالاتر خریده و در مزرعه مشغول به کار شود.گرافیک سه بعدی جدید جزئیات بیشتری را در ماشین آلات بازیکن نشان می دهد!.

ژانر : نقش آفرینی

مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

این بازی در گوگل پلی بالای 50 میلیون بار دانلود شده است و به عنوان جدیدترین نمونه از سری بازی های Farming Simulator و شبیه سازی کشاورزی است. این بازی دارای تراکتورهای عظیم و ماشین های دیگر که بیش از 20 برند سازنده کشاورزی از جمله New Holland، Case IH، Ponsse، Lamborghini، Horsch، Krone، Amazone، MAN تشکیل شده است، می‌باشد.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ بهتر است بدانید که فرزندتان در این بازی با یک بازی شبیه‌سازی در زمینه‌ی کشاورزی روبرو است که بدون اتصال به اینترنت نیز می‌تواند بازی کند و امکان بازی چندنفره‌ی محلی را هم با اتصال بلوتوث و وایفای مشترک در اختیار فرزند شما گذاشته است. این بازی تنها موردی که دارد این است که تراکتورهای مختلف را در بخش فروشگاه بازی با برندهای واقعی، تبلیغ کرده است و با اتصال به اینترنت، فرزند شما می‌تواند آن‌ها را خریده و بیشتر به مزرعه‌ی خود برسد.در باقی موارد فرزندتان در حال رسیدگی به مزرعه، خرید و داد و ستد محصولا و گذران زندگی از آن طریق می‌باشد. نکته‌ی آخر هم این است که بازی به این دلیل که راهنمای مناسبی ندارد در وهله‌ی اول ممکن است فرزندتان را گیج کند و برایش سخت به نظر برسد.

خلاصه‌ی آن: شما والدین عزیز بهتر است بدانید که فرزندتان در این بازی با یک بازی شبیه‌سازی در زمینه‌ی کشاورزی روبرو است که بدون اتصال به اینترنت نیز می‌تواند بازی کند و امکان بازی چندنفره‌ی محلی را هم با اتصال بلوتوث و وایفای مشترک در اختیار فرزند شما گذاشته است..

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

شما والدین عزیز بهتر است با فرزندتان راجع به کشاورزی و زمینه‌های متنوع و گسترده‌ی آن در دنیای واقعی صحبت کنید و اگر بسیار مشتاق است تجربه‌ی کاشت یا برداشت را در صورت وجود شرایط و موقعیت برایش فراهم کنید حتی اگر به صورت محدود و اندک باشد.

 شما می‌توانید راجع به کارکرد تراکتورهای مختلف و ابزار مختلف در بازی با او صحبت کنید و او را بیش از پیش با آن‌ها آشنا کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

  این بازی در ژانر شبیه‌سازی و نقش آفرینی در موضوع کشاورزی طراحی شده است. بازیکن با ورود به این بازی هم می‌تواند به صورت چندنفره‌ی محلی با بلوتوث و وایفای بازی کند هم می‌تواند تک نفره بازی کند. با اتصال به اینترنت بازیکن می‌تواند با مشاهده‌ی تبلیغات با برندهای واقعی تراکتور و ماشین‌هایی با سطح‌های بالاتر خریده و در مزرعه مشغول به کار شود.گرافیک سه بعدی جزئیات بیشتری را در ماشین آلات بازیکن نشان می دهد! کاشت و برداشت پنج محصول مختلف: گندم، کلزا، ذرت، چغندرقند و سیب زمینی در زمین زراعی وجود دارد و بازیکن می‌تواند محصولات خود را در یک بازار پویا بفروشد،  از تراکتورها و کامیون های واقعی از برخی از بزرگترین سازندگان ماشین های کشاورزی استفاده کند، برای تولید و فروش شیر و پشم به گاوها و گوسفندان خود غذا دهد و جنگلداری سیار داشته باشد. برداشت چوب با ماشین آلات اختصاصی و فروش الوار به کمک هوش مصنوعی اتفاق می‌افتد و بعد از درو کردن محصولات نیز می‌تواند با خرید و فروش در مزرعه پول بدست بیاورد و از محصولات خود استفاده کند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها):   Android, iOS, Windows Phone, PlayStation Vita

نام ناشر: GIANTS Software GmbH

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد شبیه ساز کشاورزی ۱۶

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!