• امروز : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

سماور

سماور

بررسی تخصصی بازی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

8 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

سماور مارا به یاد بازی های قدیمی مثل حل جدول و اسم وفامیل می اندازد !بازیکن باید با استفاده از حروفی که در دست دارد ، واژه مورد نظر را پیدا کند ، و این روند مرحله به مرحله پیچیده تر می شود ، همین امر موجب جذاب شدن و  اعتیاد آور شدن بازی می شود . روند آموزش ، گرافیک و نمای کلی از نقاط قوت سماور است .مصرف گرایی در سماور امتیاز بالایی دارد .

سال ۲۰۲۰ جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

گردونه شانس

جزئیات
مصرف گرایی

خرید درون برنامه ای -دریافت سکه رایگان از طریق مشاهده تبلیغ ،دعوت از دوستان و دانلود دو بازی دیگر-تبلیغات

جزئیات
ارزش یاددهی

بالا بردن اطلاعات عمومی کودک و ایجاد خلاقیت در حل کردن معماها و آیتم های مختلف بازی و کمک به دایره لغات بازیکن

جزئیات
آسانی بازی

ورود به بازی و در ادامه شروع آن بسیار ساده و راحت است ، جاگیری دکمه ها و فضای کلی آن ساده و گویاست .قبل از شروع بازی و در ادامه در حین بازی توضیحات و روش بازی کردن به بازیکن ارائه می شود .

جزئیات
بازی پذیری

سماور به خاطر حدس کلمات چالشی است همچنین وجود چالش های جانبی در بازی می تواند برای بازیکن های دستاورد جو جذاب باشد . بازیکن های کاوشگر پسند هم به خاطر آیتم های مخفی در بازی ، جذب خواهند شد .

آنچه لازم است والدین بدانند

  سماور می تواند جزئی از اوقات فراغت فرزندتان را پر کند و باعث بالا رفتن اطلاعات عمومی آنها و خلاقیت در رسیدن به معما شود . به جز بالا بودن  معیار مصرف گرایی در سماور ، معیار منفی دیگری به چشم نمی خورد ، در روند بازی شاهد تماشای تبلیغات و یا دریافت سکه رایگان از این طریق هستیم . در صورت لزوم، نظارت روی تبلیغات در حال مشاهده و یا متمایل شدن بازیکن به دانلود آن می تواند انجام شود . گردونه شانس در بازی می تواند باعث آسیبب زدن به عزت نفس بازی و بازیکن شود و معیار های شانسی بودن را در ذهن بازیکن پر رنگ کند .برای خلاصی از دیدن تبلیغات متعدد می توان در حالت آفلان بازی را انجام داد .

خلاصه‌ی آن: بالا رفتن اطلاعات عمومی و گسترده شدن دایره لغات در  بازیکن و ایجادخلاقیت. مصرف گرایی دیده می شود. شاهد تماشای تبلیغات و یا دریافت سکه رایگان از این طریق هستیم .نظارت روی تبلیغات بازی توصیه می شود .می توان در حالت آفلان بازی را انجام داد .

با کودکان خود صحبت کنید درباره

در طول بازی می توانید به فرزندتان کمک کنید و یا اگر در رسیدن به واژه مورد نظر دچار مشکل شد ،راهنمایی اش کنید .

می توانید پیشنهاد بازی های کاغذی مشابه را به فرزندتان بدهید و همگی در جمع خانواده درگیر بازی و دور همی با یکدیگر شوید ، مثل اسم و فامیل و دیگر بازی های کاغذی دیگر که علاوه بر ایجاد اوغات فراغت برای فرزندتان ، محیطی گرم و صممی بین اعضای خانواده ایجاد می کند .

در بازی گردونه شانس دیده می شود که می تواند باعث پر رنگ شدن عنصر شانس و شانسی بودن در ذهن بازیکن شود ، در طول بازی ممکن است بازیکن در رسیدن به معمایی دچار مشکل شود و نتواند به سرعت آن را پیدا کند و مجبور شود برای طی کردن مرحله متوسل به دیدن تبلیغ یا مجبور به خرید درون برنامه ای شود ، فرزندتان را به صبوری در طی کردن مراحل دعوت کنید و در صورت لزوم برای پیدا کردن معما راهنمایی اش کنید .

خلاصه‌ی آن:

در طول بازی می توانید به فرزندتان کمک کنید و یا اگر در رسیدن به واژه مورد نظر دچار مشکل شد ،راهنمایی اش کنید .

ماجرای بازی

در سماور بازیکن باید معما ها و واژه های مورد نظر را با استفاده از کلمات موجود در جدول پیدا کند و آنها را با خط به هم وصل کند . در ابتدای بازی ، سازنده برای ایجاد روند یادگیری در بازی ، واژه های مورد نظر را نشان می دهد و بازیکن فقط باید از روی کلمات واژه را پیدا کند ، در مراحل بعدی ، بازی کمی پیچیده تر شده و فقط موضوع یا سر نخی از واژه مورد نظر را به بازیکن می دهد و از او می خواهد کلمه مورد نظر را پیدا کند ، مثل : «شاخ دار هستند » برای واژه هایی مثل گاو یا ...در صورتی که بازیکن جواب معما را نمی‌دانست ، میتواند با خرج کردن  از 70 سکه خود راهنمایی دریافت کند .چالش های روزانه و گردونه شانس هم در بازی وجود دارد . روش دیگر برای دریافت راهنمایی و سکه رایگان تماشای  تبلیغات ویدئویی است ! همچنین برای دریافت سکه رایگان می تواند با استفاده از گزینه دعوت از  دوستان سکه رایگان دریافت کند .امکان خرید درون برنامه ای ( خرید سکه ) نیز وجود دارد .

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها):android

نام توسعه دهنده: plus9Games

تاریخ آخرین به روزرسانی: 29/8/99 

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می شود بازی کرد اما با اتصال به اینترنت امکانات بیش تری فعال می شود .

امکانات آنلاین: خرید –تماشای تبلیغ

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه