• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی بازی رویای ساخته و پرداخته شده (forged fantesy)

author-img

توسط : علیرضا نقوی ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 13 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  تنها هدف بازیکن در بازی تقویت تیم و شکست دادن دشمنان است. Forged fantasy با یک فضای پررنگ و لعاب و طراحی مناسب بازیکن را جذب خود می‌کند و با ایجاد چالش‌های مدت‌دار و زمانی بازیکن را درگیر خود می‌کند. بازی برای انواع گروه‌های بازیکنان جذاب است اما رقابت در بازی برای بازیکنی که خرید درون‌برنامه‌ای داشته باشد بسیار راحت‌تر پیش می‌رود. چت ‌متنی بازی دارای بخش عمومی و خصوصی است.

سال 2019 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی دارای بخش‌های بسیار زیاد و مختلفی برای بازی کردن است و می‌تواند برای مدت طولانی بازیکن را درگیر خود کند. چالش‌ها در بازی نقش کلیدی دارند و با انجام هرکدام باید برای موجود شدن چالش بعدی مدتی صبر کرد و دوباره به بازی برگشت، این مسئله می‌تواند بازیکن را در ساعت‌های مختلف به بازی می‌کشاند. بازی بدون آوردن هیچ دلیلی بازیکن را به ازبین‌بردن دشمنان دعوت می‌کند. چت‌متنی در بازی وجود دارد و بازیکن می‌تواند با بازیکنان دیگر بصورت خصوصی و عمومی صحبت کند. در برخی شخصیت‌های بازی نیمه‌برهنگی دیده می‌شود. با استفاده از گزینه‌ی Block Player در صورت رفتار نامناسب دیگر بازیکن‌ها، می‌توان آنها را مسدود کرد. بازی کلمات نامناسب انگلیسی را فیلتر می‌کند. برنامه Discord در بازی پیشنهاد می‌شود(این برنامه یک شبکه مجازی مخصوص اشتراک‌گذاری محتوای بازی‌های مختلف و ارتباط گیمرها با یکدیگر است، بازیکنان در این فضا مانند تمام شبکه‌های اجتماعی دیگر می‌توانند با افراد دیگر تعامل داشته باشند). بدون اتصال به اینترنت می‌توان بازی کرد اما با وصل شدن و استفاده از قابلیت‌های آنلاین روند بازی بسیار سریع‌تر پیش می‌رود. با پیشروی در بازی، مراحل سخت‌تر و پیشرفت خیلی کندتر اتفاق میفتد و بازیکن به خرید درون‌برنامه‌ای ترغیب می‌شود. در صورت وجود حساسیت در بخش چت خصوصی، از بخش تنظیمات می‌توان چت خصوصی را غیرفعال کرد.
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در مورد بازی و فضای آن با فرزندتان گفت‌و‌گو کنید. هر شخصیت چه قدرت‌هایی دارد؟ از فرزندتان بپرسید چه‌چیزی در بازی برای او جذاب است؟راجع‌به چت‌متنی داخل بازی با فرزندتان صحبت کنید و در رابطه با هویت مجازی او و دیگران، فرزندتان را راهنمایی کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

  بازی Forged Fantasy با سبک نقش‌آفرینی بدون روایت هیچ داستانی، بازیکن را به ازبین‌بردن دشمنان دعوت می‌کند. بازی دارای شخصیت‌های متخلفی است که هرکدام قدرت‌های خاص خود را دارند و اغلب آنها جادویی هستند. بازیکن با شخصیت‌هایی که در اختیار دارد در بخش‌های مختلف بازی از جمله بخش آفلاین، مقابله با بازیکنان دیگر، co-op یا همکاری و... به بازی می‌پردازد. بازیکن با تقویت تیم خود می‌تواند در بازی پیشروی کند. تقویت تیم در ابتدای بازی به‌سهولت انجام می‌گیرد اما با پیشرفت در بازی، پیشروی بسیار کند می‌شود و این در حالی است که بازیکن با خرید یک کارکتر قوی و یا پول‌های داخل بازی می‌تواند به‌سرعت پیشرفت کند. بازیکنان می‌توانند با یکدیگر از طریق چت متنی صحبت کنند. در بازی قابلیت تشکیل گروه وجود دارند و بازیکنان در قالب یک گروه می‌توانند به بازی بپردازند و با یکدیگر تعامل کنند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): اندروید، ای‌او‌اس

نام ناشر: Hothead Games

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد رویای ساخته و پرداخته شده

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>