• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی بازی راکت لیگ (rocket league)

author-img

توسط : علیرضا نقوی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«راکت لیگ» یک مسابقه‌ی فوتبال میان ماشین‌هاست. این بازی سطوح پایینی از ناهنجاری‌های مختلف دارد و یک تجربه‌ی سالم را به بازیکن ارائه می‌دهد. راکت لیگ با محیط زیبا و گیم‌پلی روان خود، بازیکن‌های زیادی را جذب خود می‌کند و درادامه با چالش‌ها و ایجاد رقابت، آن‌ها را نگه می‌دارد. کسب مهارت در بازی بسیار مهم، سخت و موردتوجه بازیکنان است.

سال 2015 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

برنده‌ی بهترین بازی خانوادگی، چندنفره و ورزشی در سال 2016 در جشنواره‌ی بفتا (BAFTA)

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

گاهی اوقات بازی «راکت لیگ» می‌تواند هیجان زیادی به فرزندتان منتقل کند. فرزندتان در این بازی می‌تواند با افراد ناآشنا صحبت کند و نسبت به رفتارهای آنان، واکنش نشان دهد. باوجود فضای سالم ارتباطی بازیکنان، امکان اظهارنظرهای منفی دیگران راجع‌به نحوه‌ی بازی‌کردن فرزندتان وجود دارد.

بازی محیط بسیار جذابی دارد و بازیکنان همواره به‌دنبال یادگیری مهارت و به‌دست‌آوردن ماشین‌های جدید و محصولات داخل بازی هستند. همین موضوع باعث ترغیب‌شدن بازیکن، به بازی‌کردن به‌مدت طولانی می‌شود.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

درباره‌ی میزان جذّابیت آیتم‌های بازی برای فرزندتان با او صحبت کنید. چقدر دوست دارد ماشین‌های خوب بازی را به دست بیاورد؟ حاضر است پس‌انداز خود را برای موارد داخل بازی خرج کند؟ آیا خرید این موارد تزئینی به مهارت او در بازی کمک می‌کند؟ اگر او در بازی بامهارت باشد، درنهایت برنده است، اما اگر ماشین‌های پرزرق‌وبرق داشته باشد فرقی در نتیجه‌ی بازی او ندارد. از صحبت‌ها و نظرات منفی دیگر بازیکنان ناراحت می‌شود؟ اگر صحبت‌های دیگران اغلب برای او ناخوشایند است می‌تواند چت‌ها را مسدود کند. دوستان او در بازی چه کسانی هستند؟

خلاصه: درباره‌ی میزان جذّابیت آیتم‌های بازی برای فرزندتان با او صحبت کنید. چقدر دوست دارد ماشین‌های خوب بازی را به دست بیاورد؟ حاضر است پس‌انداز خود را برای موارد داخل بازی خرج کند؟ آیا خرید این موارد تزئینی به مهارت او در بازی کمک می‌کند؟

ماجرای بازی

«راکت لیگ» یک بازی با فضای بسیار جذاب است که در آن دو تیم به مسابقه‌ی فوتبال، اما توسط ماشین‌هایشان می‌پردازند. بازی دارای حالت‌های دیگری به‌جز فوتبال نیز هست، اما بخش اصلی آن فوتبال است و بازیکن‌ها سعی می‌کنند با تکنیک‌ها و مهارت‌هایی که با تمرین زیاد کسب کرده‌اند به پیروزی برسند.

بازی تیمی و همکاری در این بازی اتفاق مهمی است و با هماهنگی هرچه بیشتر، می‌توان به پیروزی دست یافت. بازی دارای محیط جذاب و دارای آیتم‌های بسیاری برای شخصی‌سازی است. همین موضوع بازیکن را برای بیشتر بازی‌کردن ترغیب می‌کند تا بتواند آیتم‌های بیشتری داشته باشد و درنهایت ماشینش جذاب‌تر از بقیه شود. بخش آفلاین بازی درحقیقت بخش تمرینی بازی است که بازیکن در آن بخش به تمرین می‌پردازد و خود را برای بازی در بخش آنلاین آماده می‌کند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): PlayStation4،Xbox One،Nintendo Switch،PlayStation 5،macOs، Windows، Macintosh

نام ناشر: Psyonix

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد راکت لیگ

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>