• امروز : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

دونده معبد

بررسی تخصصی بازی Temple run 2

دونده معبد

author-img

توسط : الهام اسماعیلی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فرار از معبد، یک بازی در سبک رانر ( دوندگی) است و بازیکن در نقش فردی است که از هیولایی فرار می‌کند و باید با جمع‌آوری سکه ها و طی مسیرهای مختلف، امتیاز کسب کند. در این بازی دویدن و فرار کردن از دست هیولاها اضطراب و استرس زیادی را به بازیکن وارد می کند که برای بازیکن کم سال ترس ایجاد خواهد کرد. بعد از هربار شکار شدن بدون خونریزی بازیکن می تواند سریعا به بازی را ادامه دهد.

سال 2020 جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

ممکن است بازیکن به دست هیولایی که او را دنبال می‌کند بیفتد و شکار شود.

جزئیات
ترس

هیولایی که به دنبال بازیکن می‌کند و بعضی از محیط‌هایی که بازیکن در آن‌ها به فرار از هیولاها می‌پردازد موجب ترس بازیکن می‌شوند.

جزئیات
آسانی بازی

با توجه به این که بازی علاوه بر استفاده از لمس باید از ژیروسکوپ گوشی هم استفاده کند می‌توان بازی را جزو بازی‌های نسبتا سخت دانست.

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که Temple Run 2  یک بازی هیجان انگیز و استرس زا در سبک سبک رانر ( دوندگی) است. گیم پلی بازی بسیار شبیه به نسخه قبلی است، از این نظر که بازیکنان می توانند به چندین روش از سقوط روی صخره گرفته تا سرخوردن روی تنه درخت، شکار شوند، هرچند که هیچ وقت خون و خشونتی وجود ندارد. خریدهای درون برنامه ای نیز بخشی از بازی است ، اما بازیکن را تحت تأثیر قرار نمی دهد. این بازی میتواند  باعث تحریک خشم و هیجانات کودک شود و ممکن است این خشم و هیجانات، بروز بیرونی هم پیدا کند. خوب است ما پدر ومادرها از سرزنش و سرکوب مستقیم کودک خودداری کرده و ضمن کنترل میزان زمان درگیری فرزندمان با این‌گونه بازی‌ها، برای تخلیه انرژی وی بازیهای هیجانی فیزیکی یا بازیهای موبایلی دیگر را جایگزین این سبک از بازی‌ها نماییم.

خلاصه‌ی آن: فرار از معبد، یک بازی در سبک رانر ( دوندگی) است و بازیکن در نقش فردی است که از هیولایی فرار می‌کند و باید با جمع‌آوری سکه ها و طی مسیرهای مختلف، امتیاز کسب کند و این روند بازی هیجان و استرس زیادی را برای کودک شما خواهد داشت و شما باید زمان بازی او را کم و کنترل کنید.

ادامه متن

با کودکان خود صحبت کنید درباره

فرار و موانع فرار در بازی صحبت کنید.

موانع موجود در زندگی متناسب با سنش با او صحبت کنید و روش برخورد او با موانع را ازش بپرسید.

خلاصه‌ی آن: درباره روش مقابله ای فرار در زندگی با فرزند خود گفتگو کنید.

ماجرای بازی

در این بازی با دویدن، پریدن از روی موانع، چرخش و حرکات کشویی از معبد فرار می کنید و برای دسترسی به مراحل بعد باید امتیازهای موجود در طول مسیر را جمع آوری نمایید. عبور از معادن، جنگل و صخره ها در حالی که هیولایی در تعقیب شما است که استرس زیادی را برای بازیکن همراه دارد. ‏

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): Android, IOS

نام توسعه دهنده:      Imangi Studio

تاریخ آخرین به روزرسانی:  99/8/22

نیاز به اینترنت: ندارد

امکانات آنلاین: بازی آنلاین نیست اما در صورت اتصال به اینترنت به جدول رقابت، فروشگاه و تبلیغ دسترسی خواهید داشت.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی (آفلاین): ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه