• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی دونده معبد (Temple run: classic)

author-img

توسط : الهام اسماعیلی ارزیاب کدومو

3 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

2010 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

فرار از معبد، یک بازی در سبک رانر ( دوندگی) است و بازیکن در نقش فردی است که از هیولایی فرار می‌کند و باید با جمع‌آوری سکه‌ها و طی مسیرهای مختلف، امتیاز کسب کند. در این بازی دویدن و فرار کردن از دست هیولاها اضطراب و استرس زیادی را به بازیکن وارد می کند که برای بازیکن کم سال ترس ایجاد خواهد کرد. بعد از هربار شکار شدن بدون خونریزی بازیکن می تواند سریعا به بازی را ادامه دهد.

ژانر : تفننی

6 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که Temple Run 2  یک بازی هیجان انگیز و استرس زا در سبک سبک رانر ( دوندگی) است. گیم پلی بازی بسیار شبیه به نسخه قبلی است، از این نظر که بازیکنان می توانند به چندین روش از سقوط روی صخره گرفته تا سرخوردن روی تنه درخت، شکار شوند، هرچند که هیچ وقت خون و خشونتی وجود ندارد. خریدهای درون برنامه ای نیز بخشی از بازی است ، اما بازیکن را تحت تأثیر قرار نمی دهد. این بازی میتواند  باعث تحریک خشم و هیجانات کودک شود و ممکن است این خشم و هیجانات، بروز بیرونی هم پیدا کند. خوب است ما پدر ومادرها از سرزنش و سرکوب مستقیم کودک خودداری کرده و ضمن کنترل میزان زمان درگیری فرزندمان با این‌گونه بازی‌ها، برای تخلیه انرژی وی بازیهای هیجانی فیزیکی یا بازیهای موبایلی دیگر را جایگزین این سبک از بازی‌ها نماییم.

خلاصه‌ی آن: فرار از معبد، یک بازی در سبک رانر ( دوندگی) است و بازیکن در نقش فردی است که از هیولایی فرار می‌کند و باید با جمع‌آوری سکه ها و طی مسیرهای مختلف، امتیاز کسب کند و این روند بازی هیجان و استرس زیادی را برای کودک شما خواهد داشت و شما باید زمان بازی او را کم و کنترل کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

موانع موجود در زندگی متناسب با سنش با او صحبت کنید و روش برخورد او با موانع را ازش بپرسید.

خلاصه‌ی آن: درباره روش مقابله ای فرار در زندگی با فرزند خود گفتگو کنید.

ماجرای بازی

در این بازی با دویدن، پریدن از روی موانع، چرخش و حرکات کشویی از معبد فرار می کنید و برای دسترسی به مراحل بعد باید امتیازهای موجود در طول مسیر را جمع آوری نمایید. عبور از معادن، جنگل و صخره ها در حالی که هیولایی در تعقیب شما است که استرس زیادی را برای بازیکن همراه دارد. ‏

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android, IOS

نام توسعه دهنده:      Imangi Studio

تاریخ آخرین به روزرسانی:  99/8/22

نیاز به اینترنت: ندارد اما در صورت اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین:  جدول رقابت، فروشگاه و تبلیغ

امکان بازی به صورت چند نفره محلی (آفلاین): ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد دونده معبد

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!