• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی بازی دنیای آنلاین دی سی (DC Universe Online)

author-img

توسط : آرین مرادی ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 16 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی، بازیکن را به‌عنوان یک قهرمان یا ضدقهرمان در دنیا رها می‌کند تا یا آن را نجات دهد و یا نابود سازد. خریدهای درون برنامه‌ای گاهی غیرمنصفانه هستند. خشونت در بازی چندان واقع‌گرایانه نیست ولی حضور پررنگی دارد. وجود چت صوتی و متنی محیطی ناسالم را برای بازیکن به وجود می‌آورد. طراحی شخصیتهای بازی با جزییات زیاد است و گاها بازیکن چندین ساعت درگیر شخصی سازی کاراکتر است.

سال 2011 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بازی به صورت آنلاین و جهان باز دنبال می‌شود و جزو اولین و بهترین عناوینی بود که این امکان را در بین بازی‌های آنلاین به بازیکن می‌داد تا در نقش قهرمان یا ضد قهرمان مورد علاقه خود ایفای نقش کنند.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در رابطه با بازی دی سی یونیورس آنلاین نکات زیر مهم هستند که دانستنشان ضروری است:

خرید درون برنامه‌ای حضور پررنگی دارد و چه در حیطه‌ی ظاهری و چه در حیطه‌ی گیم‌پلی، بسیار تاثیرگذار و وسوسه برانگیز است.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

راجع به خریدهای درون برنامه‌ای و اهداف آنان حتما باید صحبت شود

از فرزندتان راجع به اهمیت قهرمان بودن یا ضد قهرمان بودن سوال بپرسید...درباره‌ی کار خوب و کار بد و این که هر شخص چه نیاتی برای انجام این کارها دارد

ادامه متن

ماجرای بازی

 بازی عنوانی کاملاً آنلاین است و دارای مراحل و مأموریت‌های اصلی و جانبی زیادی است. داستان اصلی را می‌توان این‌گونه بیان کرد که یک شخصیت خبیث به زمان حمله می‌کند و مردم عادی و حتی بعضی قهرمانان را به ضدقهرمان تبدیل می‌کند. اکنون وظیفه‌ی قهرمانان مبارزه با او و وظیفه‌ی ضدقهرمانان، حمایت از او است. البته باید ذکر کرد که نجات دنیا تنها به زمینی که ما می‌شناسیم محدود نمی‌شود. دنیای زیر آب، دنیای خارج از جو و البته دنیاهای موازی نیز در بازی حضور دارند که هر یک نقشه‌ای بزرگ و ماموریت‌های مختص به خود را دارند که بازیکن باید در طی آن‌ها ضدقهرمانان را شکست داده و مردم را نجات دهد. در صورتی که بازیکن تصمیم بگیرد که نقش ضد قهرمان را در بازی داشته باشد، تمام این مسیر برعکس می‌شود؛ کسی که باعث تمام این خرابی‌ها در دنیای اصلی، دنیای زیر آب، دنیای موازی و فضا می‌شود، خود بازیکن است که در اصل باید مسیری مخالف با قهرمانان را دنبال کند. در این مسیر بازیکن باید با پلیس درگیر شود، مردم را گروگان بگیرد، با قهرمانان مختلف مبارزه کند و آرامش شهر را به‌کلی از بین ببرد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): پلی‌استیشن 4، پلی استیشن 3، پلی استیشن 5، اکس باکس وان، ویندوز، نینتندو سوییچ

نام ناشر: Daybreak Game Company، Warner Bros. Interactive Entertainment، Sony Interactive Entertainment

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد دنیای آنلاین دی سی

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>