• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی بازی حقه (hocus)

author-img

توسط : محمدحسین محقق ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

161 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی «حقه» یک بازی معمایی و بدون آسیب است که نشان سلامت را دریافت کرده است. این بازی تا حدی می‌تواند بر هوش و قدرت تجسم بازیکن تاثیر مثبت بگذارد.

ژانر : معمایی

1 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این بازی معمایی فاقد ویژگی منفی است و می‌تواند بر هوش بازیکن و تجسم انتزاعی او تاثیر بگذارد. به همین جهت این بازی دارای نشان سلامت است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

انجام این بازی می‌تواند مقدمه خوبی برای تقویت هندسه برای کودکان و نوجوانان باشد و ذهن آن‌ها را به چالش بکشد. پیشنهاد می‌کنیم از این مقدمه برای تمرین هندسه و تقویت قوه تجسم کودک خود با ساخت اشکال هندسی و یا طراحی آن‌ها استفاده کنید.

ماجرای بازی

بازی «حقه» یک بازی معمایی است که در آن بر خلاف عادت معمول بازیکن و درکی که از اجسام هندسی دارد، باید مکعبی را روی سطوح، به طرز غیر معمولی حرکت دهد تا به نقطه پایان بازی برسد. این ویژگی غیر معمول بازی در تقاطع سطوح با یکدیگر پیدا می‌شوند و مسیری که در دنیای واقعی قابل درک نیست را برای بازیکن به وجود می‌آورد. همین ویژگی بازی می‌تواند خلاقیت و تفکر انتزاعی و هوش بازیکن را تحت تاثیر قرار دهد. شیوه انجام بازی بسیار ساده است و تنها با کشیدن دست بر روی صفحه، مکعب داخل بازی شروع به حرکت در مسیر تعیین شده می‌کند. بازیکن این امکان را دارد تا در بخش طراحی مرحله، شکلی فضایی طراحی کند و نقطه شروع و پایان آن را مشخص کند و به این وسیله یک مرحله طراحی کند و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارد و آن‌ها را به چالش بکشد و یا حتی مراحل طراحی شده توسط دوستان خود را بازی کند. حدود چهل مرحله از بازی رایگان است و مراحل چهل به بعد و بخش نامحدود بازی با خرید درون برنامه‌ای باز می‌شود.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android, ios, Microsoft Windows, macos

نام ناشر: gamebra.in

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد حقه

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!