• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی بازی جنگنده‌ی آسمان (bomber phantom)

author-img

توسط : زینب پرورش ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«جنگنده‌ی آسمان» با محوریت نبرد هوایی و تلاش خلبان برای نابودی تجهیزات و حضور دشمنان طراحی شده است. بازیکن باید با سرعت‌ِعمل و تمرکز کافی به دشمنان شلیک کرده و آن‌ها را نابود کند و درعین‌حال حملات متعدد آن‌ها را دفع کند. خشونت و ترس بازی بدون جزئیات است. در «جنگنده‌ی آسمان» همه‌چیز را می‌توان خرید به‌جز بازکردن قفل مراحل که فقط با جمع‌آوری ستاره انجام می‌شود.

سال 0 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«جنگنده‌ی آسمان» برای بازیکن‌های رقابت‌جو و دستاوردجو جذّاب خواهد بود و تا برنده‌شدن و طی‌کردن سطح، خیالشان راحت نمی‌شود. در برخی مراحل باخت‌های مکرّر برای بازیکن بسیار کلافه‌کننده خواهد بود که با تمرین، تکرار و تمرکز کافی می‌توان مشکل را حل کرد.

نکته‌ی قابل‌توجه در بازی خریدهای درون‌برنامه‌ای است که تقریباً همه‌چیز را می‌توان خرید به‌جز بازکردن قفل مراحلِ طی‌نشده. تبلیغات به‌صورت مکرّر و غیرقابل‌کنترل نمایش داده می‌شود که برای رهایی از این تبلیغات پیشنهاد می‌کنیم بازی را با اینترنت خاموش امتحان کنید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند عزیزتان درمورد رشته‌ی خلبانی صحبت کنید. از او بپرسید آیا به خلبانی علاقه‌مند است؟ اگر فرزندتان به خلبانی علاقه دارد می‌توانید از تفریحات سالم متناسب با این رشته مانند بازی‌های شبیه‌سازی‌شده استفاده کنید یا گاهی خانوادگی به نمایشگاه‌های هوایی و هواپیمایی بروید.

به نظر او خلبان‌ها چقدر می‌توانند در سرنوشت یک ملّت یا کمک‌کردن به مردم سهیم باشند؟

ادامه متن

ماجرای بازی

سبک بازی اکشن است. بازیکن در نقش خلبان، جنگنده را از آشیانه حرکت می‌دهد؛ پرواز می‌کند و به سراغ اهداف دشمن در منطقه می‌رود. خلبان باید بتواند با توجه به تعداد موشک‌ها و مهماتی که در اختیار دارد، اهداف تعیین‌شده‌ی دشمن را نابود کند و به آشیانه بازگردد.

بازیکن علاوه‌بر سرعتِ‌عمل و تمرکز برای نشانه‌گرفتن اهداف دشمن و پاک‌سازی منطقه باید مراقب حملات آن‌ها هم باشد و بتواند آن‌ها را دفع کند. بازی 77 مرحله دارد و هر مرحله در سه سطح آسان، سخت و بی‌رحمانه انجام می‌شود.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل (ها):Android

توسعه دهنده: قوچ استودیو

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد جنگنده‌ی آسمان

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>