• امروز : ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تورکلمات

بررسی تخصصی بازی

تورکلمات

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

بازی تور کلمات، چالشی متفاوت برای علاقه مندان به سبک پازل کلمات می‌باشد که شیوه‌ی بازی آن روند معکوس حل یک جدول کلاسیک کلمات است. بازیکن در هر مرحله یک جدول پر شده از حروف را مشاهده می‌کند و باتوجه‌به دسته بندی اعلام شده باید کلمات درست را حدس بزند. بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل اجراست و پرداخت درون برنامه‌ای دارد.

سال 1398 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

وجود گردونه ی شانس باعث آسیب به عزت نفس کودک می‌شود. محتوای تبلیغات بازی مناسب سنین بزرگسال می‌باشد.

جزئیات
مصرف گرایی

بازی در حالت آنلاین تبلیغات دارد که بازیکن در صورت تمایل می‌تواند آن را تماشا کند و سکه دریافت نماید. همچنین در مراحل بالاتر که بازی سخت‌تر می‌شود بازیکن می‌تواند از طریق پرداخت درون برنامه‌ای سکه خریده و بازی را آسان‌تر پیش ببرد.

جزئیات
ارزش یاددهی

وجود چالش انتخاب کلمات با کاربرد یکسان در بازی، می تواند باعث افزایش تمرکز، پرورش ذهن، یادگیری کلمات جدید و افزایش اطلاعات عمومی شود. به طور مثال، آنچه سوارش می‌شویم: گاری، اسب، ماشین و موتور و ...

جزئیات
آسانی بازی

گیم پلی بازی ساده و روان است، وجود مرحله ی آموزشی که در ابتدای هر مرحله ی جدید از بازی نمایش داده می‌شود، برای پیشبرد بازی به دانشی خارج از بازی نیاز است، یادگرفتن بازی و روند آن راحت است برای حل پازل فقط کافی است انگشت روی ستون یا ردیف موردنظر کشیده شود

جزئیات
بازی پذیری

بازی تور کلمات، چالش پیداکردن کلمات است که مورد سلیقه ی تیپ دستاورد جو پسند می‌باشد. در بازی یک سری کلمات مخفی وجود دارد که اگر بازیکن آنها را پیدا کند جایزه دریافت می‌کند (کاوشگر پسند)

آنچه لازم است والدین بدانند

 بازی تور کلمات فاقد محتوای آسیب‌زا است و باعث افزایش تمرکز و یادگیری کلمات جدید می‌شود و بیشتر جنبه ی پرورش ذهن را دارد. مراحل سرگرم‌کننده و لذت‌بخش، وجود مناظر زیبا و سه بعدی و پس‌زمینه‌های مختلف در بازی می‌تواند لحظات شاد و مفرحی را برای فرزندتان به ارمغان بیاورد و همین امر ممکن است باعث وابستگی شود. ازآنجاکه بازی‌های پازل کلمات، سخت هستند فرزندتان را به هنگام بازی رها نکنید و با راهنمای غیر مستقیم به او دلگرمی دهید. اما توجه داشته باشید که کودک برای پیشبرد بازی به شما وابسته ی نشود. بازی گردونه ی شانس دارد که ممکن است به عزت نفس کودک آسیب بزند.بازی در حالت آنلاین تبلیغات دارد و فرزندتان می‌تواند دوستانش را به بازی دعوت کند بهتر است بازی در حالت آفلاین انجام شود.

خلاصه‌ی آن:

بازی فاقد محتوای آسیب‌رسان ترس و خشونت است و باعث افزایش تمرکز، یادگیری کلمات جدید و پرورش ذهن می‌شود. مراحل بازی متعدد، متنوع و سرگرم کننده هستند که ممکن است باعث ایجاد وابستگی در بازیکن شود.

ادامه متن

با کودکان خود صحبت کنید درباره

از آنجایی که قواعد بازی ساده و مراحل و محیط آن جذاب و لذت بخش است ممکن است کودک تمایل داشته باشد ساعات زیادی از شبانه روز را بازی کند و همین امر می‌تواند زمینه ی ایجاد وابستگی به بازی را در کودک ایجاد کند. در مورد مدیریت زمان مصرف بازی با فرزندتان گفتگو کنید.

بازی‌های کلماتیک سخت هستند و ممکن است بازیکن بارها شکست را تجربه کند، به فرزندتان یادآور شوید که شکست هم بخشی از بازی است و انسان نمی‌تواند همیشه پیروز باشد.

با توجه به وجود گردونه ی شانس در بازی به فرزندتان یادآور شوید که عوامل درونی مانند دقت، تمرکز و افزایش اطلاعات عمومی باعث موفقیت در بازی است و نه شانس. بازی پرداخت درون برنامه‌ای دارد در مورد نحوه ی مدیریت مالی درون بازی با فرزندتان گفتگو کنید. در مورد قوانین بازی‌های آنلاین با فرزندتان گفتگو کنید اینکه روی هر تبلیغی کلیک نکند و بازی با محتواهای نامعلوم را نصب نکند.

خلاصه‌ی آن:

درمورد مدیریت زمان مصرف بازی با فرزندتان گفتگو کنید. در بازی ممکن است کودک شما بارها شکست بخورد برای حفظ عزت نفس فرزندتان به او یادآور شوید که شکست بخشی از زندگی است. با تلاش و پشتکار، افزایش دقت و تمرکز می‌تواند در بازی پیروز شود.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی چندزبانه ی تور کلمات سبک جدیدی از بازی حدس کلمات است که به دو صورت افلاین و آنلاین قابل‌اجرا می‌باشد. گیم پلی بازی ساده و سرگرم‌کننده، گرافیک بازی جذاب، متنوع و سه‌بعدی، پس‌زمینه‌های بازی مختلف و موسیقی بازی زیباست. بازیکنان در هر مرحله یک جدول را مشاهده می‌کنند که ترکیبی از حروف کلمات مختلف است و باید کلمه‌های موردنظر بازی را در آن جدول پیدا کرده و استخراج کنند. هر مرحله موضوع مخصوص به خود را دارد. مراحل ابتدایی آسان است اما رفته‌رفته و با رسیدن به مراحل بالاتر بازی سخت‌تر شده و بازیکن به چالش کشیده می‌شود. بازیکن می‌تواند از گزینه‌های کمکی جهت آسان‌تر شدن بازی استفاده کند اما جوایز اهدایی بازی در مقابل هزینه ی استفاده از گزینه‌های کمکی بسیار ناچیز است که در این حالت بازیکن می‌تواند از طریق پرداخت درون برنامه‌ای سکه خریده و از امکانات بازی استفاده کند. بازیکن می‌تواند دوستانش را به بازی دعوت کرده و جایزه دریافت نماید.

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: بازی سازی کاسپین

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۹۹/۰۳/۰۳

نیاز به اینترنت:

 بدون اینترنت می شود بازی کرد ولی با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می شود.

امکانات آنلاین:

خرید- نمایش تبلیغات-رویداد-دعوت دوستان به بازی از طریق پیام رسان های دیگر

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد

نشان‌ها:

 سلامت-همراهی والدین

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه