• امروز : 1 اردیبهشت 1403
logo

نقد و بررسی بازی تورکلمات

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

1247 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
 

بازی تور کلمات، چالشی متفاوت برای علاقه مندان به سبک پازل کلمات می‌باشد که شیوه‌ی بازی آن روند معکوس حل یک جدول کلاسیک کلمات است. بازیکن در هر مرحله یک جدول پر شده از حروف را مشاهده می‌کند و باتوجه‌به دسته بندی اعلام شده باید کلمات درست را حدس بزند. بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل اجراست و پرداخت درون برنامه‌ای دارد.

ژانر : معمایی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

 بازی تور کلمات فاقد محتوای آسیب‌زا است و باعث افزایش تمرکز و یادگیری کلمات جدید می‌شود و بیشتر جنبه ی پرورش ذهن را دارد. مراحل سرگرم‌کننده و لذت‌بخش، وجود مناظر زیبا و سه بعدی و پس‌زمینه‌های مختلف در بازی می‌تواند لحظات شاد و مفرحی را برای فرزندتان به ارمغان بیاورد و همین امر ممکن است باعث وابستگی شود. ازآنجاکه بازی‌های پازل کلمات، سخت هستند فرزندتان را به هنگام بازی رها نکنید و با راهنمای غیر مستقیم به او دلگرمی دهید. اما توجه داشته باشید که کودک برای پیشبرد بازی به شما وابسته ی نشود. بازی گردونه ی شانس دارد که ممکن است به عزت نفس کودک آسیب بزند.بازی در حالت آنلاین تبلیغات دارد و فرزندتان می‌تواند دوستانش را به بازی دعوت کند بهتر است بازی در حالت آفلاین انجام شود.

خلاصه‌ی آن:

بازی فاقد محتوای آسیب‌رسان ترس و خشونت است و باعث افزایش تمرکز، یادگیری کلمات جدید و پرورش ذهن می‌شود. مراحل بازی متعدد، متنوع و سرگرم کننده هستند که ممکن است باعث ایجاد وابستگی در بازیکن شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از آنجایی که قواعد بازی ساده و مراحل و محیط آن جذاب و لذت بخش است ممکن است کودک تمایل داشته باشد ساعات زیادی از شبانه روز را بازی کند و همین امر می‌تواند زمینه ی ایجاد وابستگی به بازی را در کودک ایجاد کند. در مورد مدیریت زمان مصرف بازی با فرزندتان گفتگو کنید.

بازی‌های کلماتیک سخت هستند و ممکن است بازیکن بارها شکست را تجربه کند، به فرزندتان یادآور شوید که شکست هم بخشی از بازی است و انسان نمی‌تواند همیشه پیروز باشد.

با توجه به وجود گردونه ی شانس در بازی به فرزندتان یادآور شوید که عوامل درونی مانند دقت، تمرکز و افزایش اطلاعات عمومی باعث موفقیت در بازی است و نه شانس. بازی پرداخت درون برنامه‌ای دارد در مورد نحوه ی مدیریت مالی درون بازی با فرزندتان گفتگو کنید. در مورد قوانین بازی‌های آنلاین با فرزندتان گفتگو کنید اینکه روی هر تبلیغی کلیک نکند و بازی با محتواهای نامعلوم را نصب نکند.

خلاصه‌ی آن:

درمورد مدیریت زمان مصرف بازی با فرزندتان گفتگو کنید. در بازی ممکن است کودک شما بارها شکست بخورد برای حفظ عزت نفس فرزندتان به او یادآور شوید که شکست بخشی از زندگی است. با تلاش و پشتکار، افزایش دقت و تمرکز می‌تواند در بازی پیروز شود.

ماجرای بازی

بازی چندزبانه ی تور کلمات سبک جدیدی از بازی حدس کلمات است که به دو صورت افلاین و آنلاین قابل‌اجرا می‌باشد. گیم پلی بازی ساده و سرگرم‌کننده، گرافیک بازی جذاب، متنوع و سه‌بعدی، پس‌زمینه‌های بازی مختلف و موسیقی بازی زیباست. بازیکنان در هر مرحله یک جدول را مشاهده می‌کنند که ترکیبی از حروف کلمات مختلف است و باید کلمه‌های موردنظر بازی را در آن جدول پیدا کرده و استخراج کنند. هر مرحله موضوع مخصوص به خود را دارد. مراحل ابتدایی آسان است اما رفته‌رفته و با رسیدن به مراحل بالاتر بازی سخت‌تر شده و بازیکن به چالش کشیده می‌شود. بازیکن می‌تواند از گزینه‌های کمکی جهت آسان‌تر شدن بازی استفاده کند اما جوایز اهدایی بازی در مقابل هزینه ی استفاده از گزینه‌های کمکی بسیار ناچیز است که در این حالت بازیکن می‌تواند از طریق پرداخت درون برنامه‌ای سکه خریده و از امکانات بازی استفاده کند. بازیکن می‌تواند دوستانش را به بازی دعوت کرده و جایزه دریافت نماید.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: بازی سازی کاسپین

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۹۹/۰۳/۰۳

نیاز به اینترنت:

 بدون اینترنت می شود بازی کرد ولی با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می شود.

امکانات آنلاین:

خرید- نمایش تبلیغات-رویداد-دعوت دوستان به بازی از طریق پیام رسان های دیگر

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد

نشان‌ها:

 سلامت-همراهی والدین

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد تورکلمات

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!