• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی تایکون پارک تفریحی (Theme Park Tycoon)

author-img

توسط : مریم داوردان ارزیاب کدومو

3 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

200 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی شبیه‌سازی مدیریت یک پارک تفریحی است که می‌تواند برای فرزندان آموزنده و سرگرم‌کننده باشد. والدین باید در رابطه با خرید درون برنامه‌ای و تبلیغاتی که ممکن است مصرف‌گرایی را در فرزندان ترویج کند، مراقب باشند.

ژانر : استراتژی

سال Theme Park Tycoon ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰۱۹/۰۵/۲۲ جزئیات کامل اثر
0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز، باید بدانید که این بازی یک شبیه‌ساز مدیریت پارک تفریحی است که می‌تواند برای فرزندان شما آموزنده و سرگرم‌کننده باشد. بازی دارای خرید درون برنامه‌ای و تبلیغاتی است که ممکن است حاوی محتوای بالغانه باشد و مصرف‌گرایی را در فرزندان شما ترویج کند. باید مراقب باشسد که فرزندان خود را از این موارد محافظت کنند و محدودیت‌هایی برای خرید و تماشای تبلیغات تعیین کنید. همچنین باید مراقب باشید که فرزندانتان به بازی وابسته نشود و زمان مناسبی را برای مدیریت پارک خود اختصاص دهند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

چه چیزی را از بازی دوست دارند و چه چیزی را از آن یاد گرفته‌اند.

می‌توانید با فرزندان خود درباره ارزش‌هایی که بازی به آنها آموزش می‌دهد، مانند برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، مدیریت منابع، رضایت مشتری و خلاقیت صحبت کنید.

 می‌توانید با فرزندان خود درباره خطرات مصرف‌گرایی و اعتیاد به بازی هشدار دهید و راه‌هایی را برای مقابله با آنها پیشنهاد دهید.

 

ماجرای بازی

داستان بازی این است که بازیکن به عنوان یک مدیر پارک تفریحی کوچک شروع به کار می‌کند و با انجام تصمیمات استراتژیک و تجاری، پارک خود را گسترش می‌دهد. او می‌تواند انواع بازی‌های مختلف را افتتاح کند، از قبیل ترن هوایی، چرخ و فلک، خانه ترس و غیره. او باید منطقه غذاخوری و غرفه بلیط را به خوبی مدیریت کند تا درآمد خود را افزایش دهد. همچنین می‌تواند کمپین‌های تبلیغاتی را انجام دهد تا بازدیدکنندگان بیشتری را به پارک خود جذب کند و سطح رضایت آنها را بالا ببرد. بازیکن می‌تواند پارک خود را با پارک‌های تفریحی دیگران مقایسه کند و پارک خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. هدف نهایی بازی این است که بازیکن بتواند بهترین و معروف‌ترین پارک تفریحی دنیا را ایجاد کند.

جزئیات اثر

نام ناشر: Codigames

نام توسعه دهنده: Codigames

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰۱۹/۰۵/۲۲

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۲۰۲۳/۱۱/۲۰

نیاز به اینترنت: دارد و کاملا آنلاین است.

امکانات آنلاین: اشتراک گذاری، چالش، خرید، تبلیغات، ایجاد دوستی

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد تایکون پارک تفریحی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!