• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی بچه‌گربه‌ها – بازی‌های آشپزی کودکان (Kid-E-Cats: Kids Cooking Games)

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

7 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

703 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی، یک بازی کودکانه تفننی از سری بازی‌های  Kid-E-Cats است که به بازیکنان نحوه پختن غذاهای مختلف از جمله کیک و دسرها را آموزش می‌دهد. در این بازی، بازیکنان در نقش بچه‌گربه‌های کوچک با مهارت‌های آشپزی در سطح ابتدایی آشنا می‌شوند. نسخه کامل بازی خریدنی است و پیام‌های تبلیغاتی به‌صورت مدام و پشت‌سرهم نمایش داده می‌شوند.

ژانر : تفننی

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

  Kid-E-Cats: Kids Cooking Game  یک بازی سرگرم‌کننده است که در آن فرزندتان در قالب شخصیت گربه‌های سریال تلویزیونی محبوب Kid-E-Cats بازی می‌کند. هدف این بازی آموزش آشپزی و تهیه غذا به کودکان است. در این بازی فرزندتان با دستور پخت انواع کیک و دسر، نحوه شستن ظروف، مواد اولیه آشپزی، میوه‌ها و سبزی‌ها آشنا می‌شود. این بازی برای خردسالان که علاقه‌مند به آشپزی و یادگیری در مورد غذا هستند؛ مناسب است. بعلاوه شستن ظروف غذا در بازی، می‌تواند حس مسئولیت‌پذیری را در فرزندتان تقویت کند. توجه داشته باشید که بازی هنگام نصب، برای دسترسی به حافظه، عکس و رسانه‌های موجود در دستگاه از بازیکنان مجوز می‌گیرد و در صورت عدم اجازه، بازی به‌درستی اجرا نخواهد شد. نسخه کامل بازی خریدنی است و اشتراک کاربران به‌صورت خودکار تمدید می‌شود. مگر اینکه 24 ساعت قبل از اتمام زمان اشتراکتان آن را غیرفعال کنید. پیام‌های تبلیغاتی به‌صورت خودکار و پشت‌سرهم در بازی نمایش داده می‌شوند که ممکن است محتوای نامناسب داشته باشد. در صورت روشن بودن اینترنت، فرزندتان تنها با لمس صفحه، می‌تواند وارد صفحه اصلی نصب بازی تبلیغی ‌شود.

خلاصه‌ی آن: نسخه کامل بازی خریدنی و در آن فرزندتان با دستور پخت انواع کیک و دسر، نحوه شستن ظروف، مواد اولیه آشپزی، میوه‌ها و سبزی‌ها آشنا می‌شود. این بازی برای خردسالان که علاقه‌مند به آشپزی و یادگیری در مورد غذا هستند؛ مناسب است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

این بازی را با فرزندان خود انجام دهید و آن را به یک فعالیت سرگرم‌کننده و آموزشی تبدیل کنید. یکی از غذاهای بازی را به‌اتفاق فرزندتان انتخاب کنید و طبق دستور پخت بازی آن را بپزید. یا هنگام آشپزی، بخش ساده‌ای از آن را به فرزندتان بسپارید تا با کمک به شما و در قالب یک تفریح، با مواد غذایی مختلف و فواید آن‌ها آشنا شود. همچنین می‌توانید با آموزش میوه‌ها و سبزی‌ها مختلف و تشویق او به امتحان‌کردن غذاهای جدید، یادگیری فرزندتان را تکمیل کنید.

 برای رهایی از شر تبلیغات پی‌درپی بازی، بهتر است اینترنت دستگاه را خاموش کنید و سپس با خیال راحت بازی را در اختیار فرزندتان قرار دهید.

در تنظیمات دستگاه، خریدهای درون برنامه را غیرفعال کنید تا از خریدهای تصادفی جلوگیری شود.

اشتراک شما به طور خودکار در پایان دوره اشتراکتان تمدید می‌شود و نسخه آزمایشی رایگان به طور خودکار به اشتراک پولی تبدیل می‌شود، بهتر است تمدید خودکار را حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره غیرفعال کنید.

برای زمان استفاده فرزندتان از بازی قانون بگذارید.

خلاصه‌ی آن: این بازی را با فرزندان خود انجام دهید و آن را به یک فعالیت سرگرم‌کننده و آموزشی تبدیل کنید. هنگام آشپزی، بخش ساده‌ای از آن را به فرزندتان بسپارید تا با کمک به شما و در قالب یک تفریح، با مواد غذایی مختلف و فواید آن‌ها آشنا شود.

ماجرای بازی

Kid-E-Cats: Kids Cooking Game یک بازی تفننی کودکانه است که در قالب سرگرمی، بازیکنان را با مهارت‌های ساده آشپزی آشنا می‌کند. فضای بازی شاد، رنگارنگ و گیم‌پلی آن ساده و روان است. بازیکنان در نقش سرآشپز و در قالب شخصیت‌های کارتون Kid-E-Cats با دستور پخت انواع کیک و دسر، نحوه شستن ظروف، مواد اولیه آشپزی، میوه‌ها و سبزی‌ها آشنا می‌شوند. به‌عنوان‌مثال بازیکن برای تهیه بلغور جو دوسر، ابتدا پولک، شیر و آب را برداشته و همه چیز را در یک ظرف بزرگ مخلوط می‌کند سپس مواد را هم زده و غذا آماده است. در مرحله بعد بازیکن باید ظروف را بشوید و خود را برای پخت غذای بعدی آماده کند. بازی بدون اتصال به اینترنت هم قابل اجراست ولی در صورت اتصال به اینترنت امکانات بیشتری در بازی فعال می‌شود. نسخه کامل بازی خریدنی است و بازیکنان می‌توانند اشتراک‌های هفتگی، ماهانه و یا سالانه خریداری کنند. بازی حاوی پیام‌های تبلیغاتی است که برخی بدون اجازه بازیکن و پی‌درپی و برخی با اجازه بازیکن نمایش داده می‌شوند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: DEVGAME KIDS games

نام توسعه دهنده: DEVGAME KIDS games

تاریخ انتشار:

2018/12/07

۱۶ / ۹ / ۱۳۹۷

تاریخ آخرین به روزرسانی:

22 / 3. / 2023

02 / 01 / ۱۴۰2

نیاز به اینترنت: ندارد؛ ولی در صورت اتصال به اینترنت امکانات بیشتری در بازی فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: خرید، تبلیغات

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد بچه‌گربه‌ها – بازی‌های آشپزی کودکان

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!