• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی اسکور هیرو (قهرمان امتیاز) ( Score! Hero)

author-img

توسط : مریم صدیقی ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

264 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بازی اسکور هیرو در ژانر مسابقه‌ای قرار دارد که تصویر یک فوتبال واقعی را به نمایش می‌گذارد. بازی به صورت مرحله‌ای طراحی شده که با گذراندن هر مرحله قابلیت‌های جدیدی مانند ضربه‌ی آزاد و کرنر، به بازی اضافه می‌شود. بازیکن می‌تواند تا حدودی با قوانین فوتبال آشنایی پیدا کند. پیام‌های تبلیغاتی به شکل قابل‌کنترل و بلعکس در بازی وجود دارد.

ژانر : مسابقه ای

2 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

اسکور هیرو یک بازی در ژانر ورزشی است که فرزند شما را تا حدودی با قوانین فوتبال و لیگ‌های جهان آشنا می‌کند. با هر ضربه اشتباه بازیکن به دروازه و نشانه‌گیری نادرست، با واکنش دقیق دروازه‌بان روبه‌رو خواهد شد و ممکن است انرژی خود را که به شکل قلب بالای صفحه قرار دارد را از دست بدهد و برای ادامه بازی و کسب انرژی دوباره به تماشای تبلیغ یا خرید آن با پول درون بازی شود. همچنین می‌تواند 24 ساعت صبر کند تا قلب‌های انرژی پر شوند. پول درون بازی را می‌توان از طریق تجربه یا با پول واقعی دریافت کرد. برای پیشبرد بازی باید به هم‌تیمی‌های خود توپ را پاس دهند بنابراین فرزندتان با کار تیمی و همکاری آشنا می‌شوند.

بازیکنان در قسمت فروشگاه بازی می‌توانند کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنند، ویژگی‌های ظاهری او مثل مو و ریش را تغییر دهند و حتی شماره لباس او را تغییر دهند. جالب است بدانید برای خرید شماره لباس، هرچه رقم شماره پایین‌تر یا عدد یک بازیکن معروف در فوتبال واقعی باشد، پول بیشتری باید پرداخت کرد.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

یکی از رشته‌های ورزشی پر طرفدار و محبوب در تمام دنیا که از پیر و جوان و هر جنسیتی خواهان آن هستند و بسیار به آن علاقه دارند فوتبال می‌باشد. اگر فرزندتان به بازی فوتبال علاقه‌مند است می‌توانید او را در یک کلاس آموزش فوتبال ثبت نام کنید.

هنگام بازی کنار فرزندان خود نشسته و قوانین فوتبال و رقابت سالم را نیز به فرزندتان آموزش دهید.

ادامه متن

ماجرای بازی

این بازی زیرمجموعه بازی‌های ورزشی است که به‌صورت آفلاین و مرحله‌ای طراحی شده است. گرافیک بازی سه‌بعدی است و انیمیشن بازیکنان مثل حرکات بازیکنان هنگام ورود به زمین یا شادی پس از گل، جذابیت بصری بازی را افزایش می‌دهد.

بازیکن در ابتدا از بین چندین شخصیت آماده، می‌تواند به دلخواه یکی را انتخاب و کشور خود را مشخص کند. مراحل اولیه نقش آموزشی داشته و بعد از سپری کردن دوره تمرینات بازی، نوبت به انتخاب یک تیم برای ادامه بازی می‌رسد. در هر مرحله از هر فصل با تیم‌های مختلفی بازی صورت می‌گیرد.

ادامه متن

جزئیات اثر

ژانر بازی: مسابقه‌ای

 سیستم عامل(ها): anroid،ios

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد اسکور هیرو (قهرمان امتیاز)

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>