• امروز : 2 بهمن 1400
logo

نقد و بررسی بازی استاد پارک (Park Master)

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

استاد پارک، یک پازل فکری سرگرم‌کننده است که در هر مرحله از بازی، بازیکن باید اتومبیل خود را در مکانی امن پارک کند به‌گونه‌ای که در مسیر حرکت بیشترین امتیازات را جمع‌آوری کرده و با ماشین‎‌های دیگر برخورد نکند.

سال 2019 جزئیات کامل اثر
مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بیش از 50 میلیون بارگیری در فروشگاه گوگل‌پلی

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

استاد پارک، یک بازی مساله‌محور و سرگرم‌کننده است که معماهایی که پیش روی فرزندتان قرار می‌دهد منجر به رشد قوه تجسم و تقویت قدرت استدلال در فرزندتان می‌گردد. فرزندتان در بازی می‌تواند پس از کسب امتیازات لازم شانس خود را برای به‌دست‌آوردن ماشین‌های جدیدتر امتحان کند. تاکید بر عوامل بیرونی موفقیت مانند شانس می‌تواند به عزت‌نفس فرزندتان آسیب بزند. یکی از مسائلی که باعث تغییر در سبک زندگی و تغییر الگوی مصرف می‌شود مصرف‌گرایی است که در این بازی به‌شدت دیده می‌شود. تبلیغات سایر بازی‌ها به میزان زیاد و غیر قابل کنترلی در بازی دیده می‌شود که در ابتدا با دکمه‌ی "بازی کن" فرزندتان را تشویق به بازی کرده و سپس گزینه‌ی "نصب بازی" را پیش روی فرزندتان قرار می‌دهد که فرزندتان تنها با لمس صفحه‌نمایش، به فروشگاه بازی هدایت خواهد شد. باتوجه‌به محتوای نامناسب تبلیغات که به‌صورت مکرر و غیرقابل‌کنترلی نمایش داده می‌شوند توصیه می‌شود که به فرزندان کم‌سن‌وسال اجازه نصب بازی را ندهید.

خلاصه‌ی آن:

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

ضمن همراهی فرزندتان در بازی، اجازه دهید کودکتان خودش نکات بازی را کشف نماید و با کشف معماها او را تشویق کنید.
ادامه متن

ماجرای بازی

 استاد پارک، یک بازی معمایی است که ساختار مرحله‌ای - امتیازی دارد. بازی آفلاین است اما با کامل شدن یک مرحله، بازیکن پیام فعال نمودن اینترنت دستگاه خود را دریافت می‌کند تا بعد از تماشای تبلیغات، اجازه ورود به مرحله‌ی بعدی بازی به او داده شود. در هر مرحله بازیکن مأموریت دارد تا خودروی خود را در محل تعیین شده پارک نماید. بازیکن باید مسیری را برای عبور انتخاب نماید که ضمن جمع‌آوری کلیدها و امتیازات با ماشین‌های دیگر برخورد نکند. در هر مرحله بازیکن تنها با کشیدن انگشت دست می‌تواند جهت حرکت ماشین را مشخص نماید. با جمع‌آوری سه کلید بازیکن قادر خواهد بود تا شانس خود را برای کسب خودروی جدیدتر امتحان کند. بازی پرداخت درون برنامه‌ای دارد و بازیکن با پرداخت سکه می‌تواند مدل‌های مختلف اتومبیل را تهیه نماید. بازی حاوی تبلیغات با محتوای نامناسب است که با فاصله کم و مکرر ظاهر می‌شوند.

جزئیات اثر

سیستم‌عامل (ها):   Android-  ios

نام ناشر: KAYAC Inc

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد استاد پارک

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>