• امروز : 31 اردیبهشت 1401
logo

نقد و بررسی بازی اسباب‌ کشی (Moving out)

author-img

توسط : مریم داوردان ارزیاب کدومو

9 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

665 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

در این بازی، بازیکن مسئول باربری است و باید در سریع‌ترین زمان ممکن اسباب و اثاثیه منزل را به کامیون منتقل کند. بازی حالت همکاری یا co-up دارد و تا چهارنفر می‌توان این بازی را تجربه کرد. بازی دارای نشان سلامت کدومو است.

ژانر : تفننی

سال 2020 جزئیات کامل اثر
2 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

"moving out "یک بازی بامزه و خنده دار است که هدف آن اسباب کشی در کمترین زمان ممکن است. این بازی باعث بهبود و تقویت حس همکاری فرزندتان می شود زیرا حداقل به دو نفر برای بازی کردن نیاز است و در طول بازی برای موفق شدن نیاز است که فرزندتان با کسانی که بازی می‌کند، هماهنگ عمل کند، با توجه به این‌که ماموریت ها باید در زمان مشخصی انجام شود احتمالا فرزندتان اگر از جمله افرادی باشد که حل چالش‌ها برایش اهمیت زیادی دارد، هیجان بالایی را تجربه کند، لازم به ذکر است بخشهایی از بازی شخصیتها باید مراقب اشعه های لیزر و آتش باشند و در صورت باخت به صورت دود محو شده و از ابتدای زمین بازی دوباره شروع به فعالیت می کنند همچنین برخی چالش ها همراه با ضربه زدن به روحی سرگردان است که ممکن است فرزندتان را دچار ترس نماید. تنوع طراحی شخصیت‌ها در بازی زیاد است، از جمله افرادی که روی ویلچر هستند که این ویژگی برای بازی یک مزیت و نقطه مثبت تلقی می‌شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با توجه به این که بازی چند نفره است فرصتی خوبی است که همراه فرزندتان بازی کنید و در حین بازی با او معاشرت نمایید.

 می توانید در مورد تجربه های واقعی اسباب کشی خود صحبت کنید، نحوه جمع کردن وسایل و مراقبت از وسایل را توضیح دهید و یادآور شوید که در دنیای واقعی نیازمند مراقبت زیادی برای اسباب و اثاثیه هنگام جابه جایی هستید.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی داستان خاصی ندارد، بازیکن با انتخاب شخصیت خود،کارمند یک شرکت حمل و نقل اسباب و اثاثیه می‌شود و باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسایل مشتری را به کامیون منتقل نماید، در ابتدای بازی مراحل آموزشی مفصلی وجود دارد. این بازی را حداقل دو نفر و تا چهار نفر نیز می توان انجام داد. اثاثیه منزل عموما سه حالت مختلف دارند. وسایلی که به تنهایی می توان جابه جا  و پرتاب کرد، وسایل کمی سنگین تر که فقط دونفری می توان پرتاب کرد و وسایل خیلی سنگین که حتما به دو نفر برای جابه‌جایی نیاز است.  بازی حالت فانتزی و بامزه دارد. همچنین دارای چالشهای متنوع جانبی است.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): نیتندوسوییچ، ایکس باکس، پلی استیشن،ویندوز

نام ناشر: Team17

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد اسباب‌ کشی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>