• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی بازی اساتید شمارش: بازی چوب دستی (Count Masters: Stickman Games)

author-img

توسط : محمدحسین محقق ارزیاب کدومو

1 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

89 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این بازی به گونه‌ای طراحی شده که به نظر می‌رسد تنها هدف آن نمایش تبلیغ و درآمد زایی برای سازنده بازی است. بی ارزش جلوه داده شدن جان آدمک‌ها حساسیت برانگیز است و مقداری خشونت و نگاه ابزاری را در بازیکن می‌تواند تقویت کند.

ژانر : تفننی

2 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

نوع مواجه بازیکن با آدمک‌ها در این بازی به شکل غیر مستقیم نگاهی ابزاری به آدمک‌ها را به وجود می‌آورد. جان آدمک‌ها در این بازی مهم نیست و حتی با شلیک آن‌ها برای نابودی سازه‌ها استفاده می‌شود. این نوع مواجه می‌تواند باعث ایجاد مقداری خشونت در بازیکن شود.

تبلیغات در این بازی زیاد است و به صورت مستمر و غیر قابل کنترل نمایش داده می‌شود. بازی ویژگی منحصر به فردی ندارد و به گونه‌ای طراحی شده است که به ظاهر تنها هدفش نمایش تبلیغات به بازیکن است.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در مورد نحوه‌ی برخورد با آدمک‌ها که جان آن‌ها در بازی بی ارزش جلوه داده می‌شود و اثری که به صورت غیر مستقیم می‌تواند بر فرزندتان داشته باشد می‌توانید با او صحبت کنید.

ماجرای بازی

در این بازی، تعدادی آدمک وجود دارد که با گذر از دروازه‌هایی تعدادشان کم یا زیاد می‌شود. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد، افزایش تعداد و عبور دسته جمعی این آدمک‌ها از میان موانع و رساندن آن‌ها به انتهای مسیر است. در انتهای مسیر یا یک مسیر پلکانی برای تعیین امتیاز بازیکن وجود دارد، یا یک غول که آدمک‌ها باید با او مبارزه کنند و او را از پار در بیاورند. امتیازی که بازیکن در انتهای مسیر می‌گیرد به تعداد آدمک‌هایی وابسته است که به خط پایان می‌رسند. در پایان دیگری که برای مسیر بازی وجود دارد، بازیکن باید آدمک‌هایی که جمع کرده را با یک توپ جنگی به سمت یک خانه لوگویی شلیک کند.

در قسمت دیگر بازی سرزمینی وجود دارد که با پرورش نیرو، باید به سرزمین‌های دیگر حمله کرده و آن‌ها را فتح کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android, IOS

نام ناشر: Freeplay Inc

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد اساتید شمارش: بازی چوب دستی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!