• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی کارمند شرکت (the company man)

author-img

توسط : مریم داوردان ارزیاب کدومو

3 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

283 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی اکشن-ماجراجویی-پلتفرمر 2 بعدی است که بازیکن را در نقش یک کارمند جوان قرار می‌دهد که باید با همکاران و رؤسای شرور خود مبارزه کند و به مقام مدیرعامل برسد. بازی مناسب برای 10 سال به بالا است و دارای خشونت سبک و کمدی، برخی موارد ناهنجار و خلاف زندگی ایرانی اسلامی و انتقاد از سیستم شرکتی و سرمایه‌داری است. با فرزندتان درباره این موارد گفتگو کنید و از بازی برای تبادل نظر، انتقاد و نقد استفاده کنید.

ژانر : اکشن

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی The Company Man یک بازی مناسب برای 10 سال به بالا است که دارای خشونت سبک و کمدی، برخی موارد ناهنجار و خلاف زندگی ایرانی اسلامی و انتقاد از سیستم شرکتی و سرمایه‌داری است. بازی همچنین دارای پیام‌های مثبتی درباره ارزش‌های انسانی و اخلاقی، تلاش و پیگیری اهداف است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

بازی را به عنوان یک فعالیت تفریحی و سرگرم‌کننده در نظر بگیرند و زمان مشخصی را برای بازی کردن تعیین کنند.

بازی را به عنوان یک منبع یادگیری و آموزش در نظر بگیرند و از فرزندتان بخواهید که از داستان و شخصیت‌های بازی برای بهبود مهارت‌های زبان، ارتباطی، تحلیلی و خلاقانه خود استفاده کنند.

ماجرای بازی

داستان بازی درباره جیم است که تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و به عنوان کارمند در شرکت Good Water استخدام می‌شود. اما زندگی شغلی او به زودی به یک کابوس تبدیل می‌شود و او باید با همکاران دیوانه و رؤسای شرور خود مبارزه کند. او با استفاده از صفحه کلید و ایمیل‌ها به عنوان سلاح، از بخش‌های مختلف شرکت عبور می‌کند و با مشکلات و تله‌های مختلف روبرو می‌شود. هدف نهایی او این است که به مقام مدیرعامل برسد و شرکت را از دستان فاسدان نجات دهد. گیم پلی بازی به شکل یک پلتفرمر 2 بعدی است که بازیکن باید از محیط‌های متنوع و پر از اسرار عبور کند، با دشمنان مبارزه کند، اقلام و سکه‌هایی را جمع‌آوری کند و سلاح‌ها و قابلیت‌های خود را ارتقا دهد. مکانیک‌های بازی شامل پرش، حمله، دفاع، اسلاید، داش و استفاده از اقلام مختلف است.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S، اندروید، آی او اس

نام ناشر: Forust Studio

نام توسعه دهنده: Forust Studio

تاریخ انتشار: 7 خرداد 1400 / 28 می 2021

تاریخ آخرین به روزرسانی: 16 مهر 1400 / 8 اکتبر 2021

نیاز به اینترنت: ندارد و کاملا آفلاین است.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کارمند شرکت

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!