• امروز : 4 مهر 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن گوسفندها و گرگ‌ها (Sheep&Wolves)

author-img

توسط : مریم رضایی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

499 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 5 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن «گوسفندها و گرگ‌ها» انیمیشنی فانتزی در ژانر کمدی است که درباره‌ی سختی‌ها و تلاش برای زندگی مسالمت‌آمیز بین گوسفندها و گرگ‌هاست که در آن گرگی به‌نام خاکستری سعی می‌کند تا جلوی شکار بی‌رویه‌ی گوسفندان را بگیرد و اعتدلال را برقرار کند اما در این مسیر مشکلات زیادی ازجمله تبدیل‌شدنش به قوچ برایش پیش می‌آید.

ژانر : کمدی

سال 2016 84 دقیقه جزئیات کامل اثر
2 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

کودکان در این بازه‌ی سنی خودمدار هستند و دنیا را فقط از نگاه خودشان می‌بینند. ضمن بیان ویژگی‌های زندگی حیوانات، با آن‌ها درباره‌ی زندگی حیوانات و دیگر مفاهیمی که در انیمیشن به آن پرداخته شده مثل همکاری، اتحاد و تغییر از زاویه‌دید مرسوم صحبت کنید.

کودک در این سن بلندپرواز است و با الگوگرفتن از یک شخصیت با او همذات‌پنداری می‌کند و ممکن است از او تقلید کند. ضمن بیان ویژگی‌های هر شخصیت و صحبت درباره‌ی آن با فرزندتان او را در الگوبرداری از شخصیت‌های مثبت آزاد بگذارید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود بپرسید اگر جای خاکستری بود برای تغییردادن خودش چه راهی را پیش می‌گرفت؟ معجون می‌خورد؟ از او بخواهید تا خودش را در موقعیت خاکستری قرار بدهد و از او بخواهید تا بگوید حاضر می‌شود تا علیه دوستان خودش گوسفندان را متّحد کند؟ از فرزندتان عامل موفقیت گوسفندان درمفابل گرگ‌ها را جویا شوید.

خلاصه: با فرزندتان درباره‌ی اقدامات خاکستری و تغییراتش صحبت کنید.

داستان اثر

داستان از جایی شروع می‌شود که ماگرا، رئیس گرگ‌ها، اعلام می‌کند دوران ریاستش تمام شده و به‌دنبال جانشین است و باید بین متقاضیان نبردی شکل گیرد تا مشخص شود چه کسی باید رئیس گله شود.

خاکستری و بی‌گوش هردو درصدد رئیس‌شدن در گله هستند و خودشان را برای نبرد آماده می‌کنند. قبل از نبرد، بیانکا، نامزد خاکستری، به او می‌گوید که آمادگی ازدواج و رئیس‌شدن را ندارد و باید تغییر کند. خاکستری که از حرف بیانکا ناراحت شده می‌خواهد هرطورشده خودش را تغییر دهد.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Max Volkov

نویسنده: Neil Landau_Vladimir Nikolaev_Max Volkov_Vadim Sveshnikov_Maxim Sveshnikov_Vlad Barbe_Sugra 1kg_ Tikhon Kornev

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد گوسفندها و گرگ‌ها

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!