گم و پیدا

بررسی تخصصی انیمیشن Lost And Found

گم و پیدا

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

عروسک دایناسور برای نجات دوستش جان خودش را فدا می‌کند. در این انیمیشن که برنده‌ی اسکار بهترین انیمیشن کوتاه هم شده است، می‌توان فداکاری و ازخودگذشتگی را به‌خوبی مشاهده کرد.

سال 2018 7 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ترس

یکی از نخ‌های عروسک دایناسور به میخ میز گیر می‌کند؛ اما او برای نجات روباه به‌سمت در می‌دود، بدنش شکافته می‌شود و پشم‌ها بیرون می‌ریزد. این صحنه ممکن است ترسناک به‌نظر برسد.

جزئیات
پیام مثبت

با نجات روباه می‌توان صحنه‌های خوبی از فداکاری و ازخودگذشتگی را مشاهده کرد. دوستی و فداکاری برای دوستی که مدت‌ها با او زندگی کرده‌ایم، از مهم‌ترین پیام‌هایی است که می‌توان در این انیمیشن دید. ارزش دوستی بسیار مورد توجه است.

جزئیات
الگوی مثبت

عروسک دایناسور که برای نجات دوستش، روباه، در تلاش است، برای نجات او جان خود را از دست می‌دهد. ارتباط عاطفی این دو عروسک عامل ایجاد این دوستی شده است. دایناسور مهم‌ترین چیز زندگی‌اش را فدای دوستش می‌کند.

دوستی برایت چه جایگاهی دارد؟

برای چه چیزهایی می‌شود ازخودگذشتگی کرد؟

هدف دایناسور از این کار چه بود؟

خلاصه: برای چه چیزهایی می‌شود ازخودگذشتگی کرد؟ با این سؤال می‌توانید ارزش‌هایی را که قابلیت ازخودگذشتگی دارند، برای فرزندتان مرور کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه