• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی انیمیشن گاراژ گیکو (Gecko's Garage)

author-img

توسط : فرشته حجتی ارزیاب کدومو

1 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

584 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

انیمیشن سریالی گاراژ گیکو که در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است محصول 2015 کشور انگلستان است. مارمولک سبز، گیکو، ضمن تعمیر انواع خودروها که گاهی به صورت موزیکال است، آموزش‌های بسیاری را ارائه می‌دهد. این آموزش‌ها شامل آموزش رنگ‌ها، اشکال هندسی، اعداد، شمارش و... است.

ژانر : آموزشی و موزیکال

سال 2015 سه فصل، هر فصل 24 قسمت، هر قسمت 2 الی 3 دقیقه جزئیات کامل اثر
0 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن سریالی را می‌توانید برای آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودکان بالای سه سال استفاده کنید. با تماشای این اثر، کودکان ضمن یادگیری زبان انگلیسی، مفاهیم ریاضی و هندسی را نیز می‌آموزند. این انیمیشن که به ساده‌ترین شکلِ ممکن ساخته شده است، هیچگونه ترس، خشونت و یا ناهنجاری اجتماعی ندارد و با خیال راحت، می‌توانید آن را در اختیار کودکتان قرار دهید.

خلاصه: برای آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی، می‌توانید از این سریال انیمیشنیِ ساده و سالم استفاده کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

بهتر است پس از تماشای این انیمیشن که به زبان انگلیسی است به صورت مستقیم از فرزندانتان سوال نپرسید و اجازه بدهید تا آموخته‌های او در ضمیر ناخودآگاهش ثبت و ضبط شود. به طور یقین، او با ذهن فعال خود، این آموخته‌ها را در میان بازی‌ها و نقاشی‌های خود بروز خواهد داد؛ چرا که این انیمیشن سریالی، داستان و یا پیام خاصی ندارد که بخواهید درباره آن با او صحبت کنید.

                                                                                                                   

خلاصه:

از آنجا که این انیمیشن بر پایه داستانی ساخته نشده، بهتر است درباره آنچه فرزندانتان پس از تماشا آموزش دیده‌اند سوالی نپرسید و اجازه دهید تا او با ذهن خلاق خود، به بروز آن در میان بازی‌ها و نقاشی‌های خود بپردازد.

داستان اثر

انواع خودروها برای تعمیرات و مشکلاتی که برایشان پیش آمده، نزد گیکو می‌آیند. گیکو ضمن تعمیر، نکات آموزشی خوبی را به کودکان آموزش می‌دهد؛ مانند رنگ‌ها، اشکال هندسی، اعداد، شمارش و....

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Christian Hughes, Chay Hawes

نویسنده/ مترجم: Christian Hughes, Chay Hawes

نام تهیه کننده: Christian Hughes, Chay Hawes

نام بازیگران: Christian Hughes, Jared DeBusk

نام شخصیت ها:

گیکو: مارمولک سبزی که مهندس مکانیک بوده و یک گاراژ تعمیرات انواع خودرو دارد. گیکو با همه دوست و رفیق است و هر ماشین را به نحوی تعمیر می‌کند. او این کار را گاهی با ساز و آواز همراه می‌کند.

سایر شخصیت‌ها: انواع خودروها مانند آمبولانس، ماشین آتش‌نشانی، کامیون، تاکسی و...

کشور سازنده: انگلیس

کمپانی سازنده: Netflix

مخاطب اثر: خردسال و کودک

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد گاراژ گیکو

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!