• امروز : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

کلاس اولی ها

کلاس اولی ها

بررسی تخصصی انیمیشن LITTLE DOUDOU

author-img

توسط : نفیسه عبداللهی ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  انیمیشن سریالی «کلاس‌اولی­ها» داستان چند دانش‌آموز بازیگوش است که در هر قسمت با کمک معلمشان، روبه‌روشدن با اتفاقات جدید را آموزش می‌بینند و آن­ها را تجربه می­کنند. انیمیشن محصول کشور «چین» است و پیام­های مثبت زیادی دارد.

سال 2013 شصت قسمت. هر قسمت 7ـ8 دقیقه. 75 دقیقه ارزیابی شده است. جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

در یک قسمت از انیمیشن‌، بچه‌ها در مدرسه درباره‌ی مضرات سیگار می‌آموزند، درحالی‌که پدر یکی از آن‌ها سیگاری است و دلش می‌خواهد پدرش سیگار را ترک کند.

جزئیات
پیام مثبت

در هر قسمت از سریال دانش‌آموزان با تجربه‌کردن اتفاقات جدید مانند رعایت حقوق شهروندی، گرامی‌داشت قهرمانان کشور یا بررسی راهکار‌های مقابله با زلزله، پیام‌های مثبت را منتقل می‌کنند.

جزئیات
الگوی مثبت

ژیپینگ پسر مهربانی است که به سالمندان و قهرمانان مدافع وطن احترام می‌گذارد و به دوستانش در حل مشکلاتشان کمک می‌کند.

آنچه لازم است والدین بدانند

دانش‌آموزان کلاس‌اولی با تجربه‌کردن اتفاقات جدید در هرقسمت پیام­های مثبتی را منتقل می­کنند. شما هم بعد از تماشای انیمیشن با فرزندتان درباره‌ی موضوع آن قسمت صحبت کنید و فرصت تجربه‌کردن آن موقعیت را بدهید تا به انجام آن کار تشویق شود و پیام مثبت را بهتر درک کند؛ به‌عنوان مثال فرزندتان با تجربه‌کردن نقش همیار پلیس با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا می­شود و آن­ها را رعایت می­کند. در یکی از قسمت­های سریال، دانش‌­آموزان برای احترام به قهرمانان کشورشان به مزار آن­ها می­روند، شما هم می­توانید با بردن فرزندتان به مزار قهرمانانی که جان خود را برای دفاع از کشور داده‌اند و گفت‌وگوکردن، به شناخت فرزندتان از آن­ها کمک کنید.

خلاصه: درباره‌ی پیام­های مثبت سریال با فرزندتان گفت‌وگو کنید.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

دانش‌آموزان در هر قسمت چه چیزی را یاد گرفتند؟

راهکار دانش‌آموزان برای حل مشکلشان در هر قسمت چه بود؟

خلاصه: دانش‌آموزان در هر قسمت چه چیزی را یاد گرفتند؟

داستان انیمیشن

«ژیپینگ» و هم‌کلاسی­هایش دانش‌آموزان باهوشی هستند که هر روز در مدرسه با اتفاقات جدیدی روبه‌رو می­شوند و با راهنمایی و کمک معلمشان آن­ها را تجربه می­کنند؛ به‌عنوان مثال در یکی از روز­ها دانش‌آموزان همیار پلیس می­شوند و با آموزش­های پلیس راهنمایی و رانندگی، مردم را در رعایت‌کردن قوانین کمک می­کنند.

جزئیات انیمیشن

نام شخصیت‌ها:

ژیپینگ: دانش‌آموز باهوشی است که به دوستانش در حل مشکلاتشان کمک می­کند.

کشور سازنده: چین

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه