کریستال جادویی

بررسی تخصصی انیمیشن The Magic Crystal

کریستال جادویی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

انیمیشن «کریستال جادویی» ماجراجویی یوتن، پسر خوش‌قلب و مهربانی است که همیشه مشغول کمک به دیگران است. زمانی‌که کریستال «بابابرفی» دزدیده شده و کریسمس به خطر افتاده است، یوتن تصمیم می‌گیرد کریستال را از دست «ریحون» بازپس‌گیرد. این انیمیشن کودکانه، اهمیت کمک به دیگران و کار گروهی را به وضوح نمایش می‌دهد.

سال 2011 75 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

«کریستال جادویی» داستان یوتن، پسر نوجوانی است که می‌خواهد روز عید را نجات دهد و در راستای این نجات خطراتی او را تهدید می‌کند. او خطرِ افتادن در دره و مواد مذاب را از سر می‌گذراند. افراد ریحونِ بدجنس به یوتن و دوستانش شلیک می‌کنند؛ اما گلوله‌های یخی به آن‌ها اصابت نمی‌کند و یوتن و دوستانش بدون هیچ‌آسیبی به موفقیت می‌رسند.

جزئیات
ترس

یوتن پسر مهربانی است که باید کریستال کریسمس را از دست ریحون بدجنس نجات دهد. او در راه پس‌گرفتن این کریستال، در خطرِ افتادن در مواد مذاب قرار می‌گیرد و مجبور می‌شود از کوهستان ترسناک عبور کند تا بتواند به کریستال دست یابد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

ریحون بدجنس، یوتن و «جیفی» را مجبور به دزدیدن کریستال می‌کند.

جزئیات
پیام مثبت

یوتن پسربچه‌ی یتیمی است که بسیار مهربان است. او سعی می‌کند به همه‌ی افراد کمک کند. یوتن که قلب پاکی دارد، تنهاکسی است که می‌تواند کریستال را نجات دهد. او با همکاری دوستانش موفق می‌شود کریستال را نجات دهد.

جزئیات
الگوی مثبت

یوتن پسر نوجوان بسیار خوش‌قلب و مهربانی است. او برای اینکه به دیگران کمک کند و مشکلاتشان را حل کند، تمام تلاشش را می‌کند و رمز موفقیت یوتن نیز دقیقاً همین قلب پاکش است.

درباره‌ی ویژگی‌های یوتن، قهرمان داستان، با کودک خود صحبت کنید. رمز موفقیت او را بپرسید.

درباره‌ی ماهیت روز عید با کودکتان صحبت کنید.

از کودکتان بپرسید در کدام موقعیت‌ها باید نه بگوید.

درباره‌ی ماهیت هدیه‌دادن به دیگران با کودک خود صحبت کنید.

از کودکتان بخواهید کارهای خوب و بد یوتن را به شما بگوید.

خلاصه: درباره‌ی ویژگی‌های خوب شخصیت اصلی از کودک خود سؤال کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه