• امروز : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

چیکو بان‌بان و تعطیلات شاتوتی

چیکو بان‌بان و تعطیلات شاتوتی

بررسی تخصصی انیمیشن Chico Bon Bon and the Very Berry Holida

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

5 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشنی فانتزی و دوست‌داشتنی که در آن چیکو بان‌بان با کمربند ابزار و دوستان ماجراجوی خود، از پس یک موقعیت چالش‌برانگیز که پایان‌اش خوشحالی تمام مردم شهر را به همراه دارد، بر‌می‌آیند و بری خرسه با کیک‌های توتی‌اش از آنها تشکر می‌کند.

سال 2020 ٢۵ دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
پیام مثبت

در هنگام برخورد به مشکل، پیدا‌کردن مسائلی که باعث عدم موفقیت شده، استفاده از تکنیک بهینه‌سازی و همکاری در انجام فعالیت‌ها، راه‌حل رسیدن به آرامش‌خاطر و پیروزی است.

جزئیات
الگوی مثبت

بهینه‌سازی مسیر انجام یک فعالیت، در رسیدن به موفقیت مؤثر است.

جزئیات
ارزش آموزشی

در حین انیمیشن، شخصیت‌های اصلی برای رفع مشکلات از تکنیک بهینه سازی استفاده می‌کنند.

آنچه لازم است والدین بدانند

انیمیشن چیکو بان‌بان قصد دارد با کودکان بياموزد که هر امری یک راه‌حل دارد و با همفکری و همکاری، بهترین تصمیم و عمل اتفاق خواهد افتاد. کودک بعد از تماشای انیمیشن ممکن است بخواهد در چالش‌ها یا موقعیت‌هایی که در نظر اش چالش‌برانگیزند به شما کمک کند، بهتر است از همراهی او تشکر کنید و ارزشمندی رفتار او را یادآوری کنید. در هنگام تماشای صحنه‌های از خودگذشتگی چیکو و دوستانش می‌توانید رفتار را و علت آن را برای کودک توضیح دهید.

خلاصه:  در راستای هدف انیمیشن پرورش خلاقیت کودک و تشویق و استفاده از راهکارهای او در موقعیت‌های چالش‌برانگیز از نظر کودک، میتواند به رشد شخصیت کودک کمک کند.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

کودکان ببیننده این انیمیشن، از رنگ‌های شاد و جذاب، موزیکال بودن انیمیشن و قهرمانانی که خوشحالی شهر به علت از خودگذشتی آنهاست، احساس سرخوشی و انرژی خواهند کرد. آنها ممکن است معنای از خودگذشتی و کمک به یکدیگر و همفکری را درک نکنند، و از آنجا که حافظه کودک در این محدوده سنی بازگشت‌پذیری ندارد و ممکن است ابتدای داستان را فراموش کرده باشد، مرور ابتدای داستان و رفتار خیرخواهانه چیکو و دوستانش میتواند به درک بهتر از انیمیشن در کودک منجر شود.

 

خلاصه:  صحبت کردن درباره همدلی، ارزشمندی مراسم‌های خاص یک جامعه و آموزش و بهره‌گیری از روش بهینه‌سازی در موقعیت چالش‌برانگیز، از اتفاقات مثبتی محسوب می‌شود که می‌تواند منجر به رشد و پرورش شخصیت کودک شود.

داستان انیمیشن

داستان درباره مردم شهری است که هنگام تعطیلات توتی آنها فرا رسیده است اما با چالش‌هایی نظیر آماده نبودن درخت بزرگ توت شهرو خواب‌ماندن بری خرسه درست در هنگامی که باید کیک‌ها را به دست اهالی شهر برساند مواجه می‌شوند، اما چیکو بان‌بان با کمربند ابزار و دوستان ماجراجوی خود یعنی کلارک، رعد و برق رنگین‌کمون و تاینی مانند قهرمان از پس چالش ها بر می‌آیند و شادی را در شهر حاکم می‌کنند.

جزئیات انیمیشن

ژانر اثر: فانتزی

کارگردان/ مولف: Darragh O’Connell

نویسنده/ مترجم: Kristofer wellman, Gabe pulliam.... مترجم‌: سارا احمدزاده

نام تهیه کننده: مشخص نیست.

نام بازیگران: Dayci Brookshire, Andy Abbott, Robbie Daymond

نام شخصیت ها: چیکو بان‌بان، رعد و برق رنگین‌کمون، کلارک، تاینی، بری خرسه

کشور سازنده: آمریکا

کمپانی سازنده: A Netflix series

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه