چوب‌پنبه‌ای

بررسی تخصصی انیمیشن Corky

چوب‌پنبه‌ای

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

کرم‌های شب‌تاب در بطری شیشه‌ای حبس شده‌اند و دربازکن فداکار، تلاش می‌کند آن‌ها را نجات دهد. این کار ممکن است به قیمت ازبین‌رفتن دربازکن تمام شود؛ اما کرم‌های شب‌تاب بعد از آزادی برمی‌گردند و دربازکن را نجات می‌دهند. این انیمیشن کوتاه می‌تواند مهربانی، فداکاری و همکاری تیمی را ترویج کند.

سال 2017 5 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ترس

بطری کرم‌های شب‌تاب، چندبار نزدیک بود سقوط کند و یک‌بار با اشتباه دربازکن روی شعله‌ی گاز قرار گرفت و در آستانه‌ی سوختن بود.

جزئیات
پیام مثبت

ایثارگری و مهربانی دربازکن، عاملی است که او را به‌سمت نجات‌دادن کرم‌های شب‌تاب سوق می‌دهد. ازطرف‌ دیگر کرم‌های شب‌تاب بعد از آزادی می‌توانستند فرار کنند و بروند؛ اما وقتی دیدند دربازکن در خطر است، بازگشتند و با همکاری تیمی او را نجات دادند و درنهایت نیز در کشوی میز اتاق در کنار او ماندند.

جزئیات
الگوی مثبت

دربازکن بدون اینکه وظیفه‌ای داشته باشد، صرفاً به‌خاطر مهر و عطوفت و با سخت‌کوشی تلاش کرد کرم‌های شب‌تاب را نجات دهد و کرم‌های شب‌تاب نیز با ایثار و همکاری تیمی، به کمک دربازکن شتافتند.

آیا دربازکن نمی‌توانست بی‌توجه به کرم‌های شب‌تاب زندگی کند؟

چه چیزی باعث شد دربازکن تلاش کند کرم‌های شب‌تاب را نجات دهد؟

آیا در قبال محبت، حتماً باید انتظار جبران از طرف مقابل داشته باشیم؟

چرا کرم‌های شب‌تاب تصمیم گرفتند باوجود فرصت برای فرار، در کنار دربازکن بمانند؟

خلاصه: چرا کرم‌های شب‌تاب تصمیم گرفتند باوجود فرصت برای فرار در کنار دربازکن بمانند؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه