پوکمون: بازگشت به حملات میوتو

بررسی تخصصی انیمیشن Pokemon Mewtwo: Strikes Back Evolution

پوکمون: بازگشت به حملات میوتو

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن بازسازی یک انیمیشن در سال ۱۹۹۸ است. میوتو، قدرتمندترین پوکمونی است که توسط دانشمندان ساخته شده است و قصد مدیریت پوکمون‌های دیگر و آسیب‌زدن به دنیا را دارد؛ اما اش به همراه پوکمون‌هایش جلوی او را می‌گیرد. درگیری فیزیکی و خشونت در مبارزات پوکمون‌ها زیاد است.

سال 2019 94 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

پوکمون‌ها موجودات عجیب و قدرتمندی هستند که توانایی‌ رزمی دارند و با همدیگر مسابقات رزمی می‌دهند تا قدرتشان را اثبات کنند. این موجودات عجیب برای شکست میوتو، قدرتمندترین پوکمونی که توسط دانشمندان ساخته شده است، با او درگیر می‌شوند و از سلاح‌های مختلفی مانند پرتاب آتش و شوک الکتریکی استفاده می‌کنند.

جزئیات
ترس

در درگیری بین میوتو و پوکمون‌ها، از سلاح‌های مختلفی استفاده می‌شود و جان پوکمون‌ها درخطر است؛ زیرا میوتو پوکمون ترسناکی است که قدرت زیادی دارد و قصد دارد پوکمون‌های ضعیف را از بین ببرد. نمایش مبارزه‌ی پوکمون‌ها می‌تواند برای کودکان ترسناک باشد.

جزئیات
پیام مثبت

پوکمون‌ها موجودات قدرتمندی هستند که از قدرت خود تنها در مسابقات رزمی استفاده می‌کنند و قصد آسیب‌زدن به انسان‌ها را ندارند؛ اما میوتو قدرتمندترین پوکمونی است که فکر می‌کند به‌خاطر قدرت زیاد می‌تواند مربی پوکمون‌ها بشود و از آن‌‌ها برای نابودی انسان‌ها استفاده کند. او بعد از زنده‌شدنِ اش (مربی پوکمون‌ها) توسط پوکمون‌ها متوجه می‌شود مهربانی و محبت به دیگران، ارزش بیشتری از قدرتمندی دارد.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

اش پسر مهربانی است که مربی پوکمون‌هاست و سعی می‌کند میوتو، قدرتمندترین پوکمون را، از نابودی پوکمون‌های ضعیف منصرف کند. میوتو فکر می‌کند به‌خاطر قدرت زیادش می‌تواند به دیگران آسیب بزند؛ اما زنده‌شدنِ اش توسط پوکمون‌ها، نظر او را تغییر می‌دهد.

آیا میوتو به‌خاطر قدرت زیاد می‌تواند مربی تمام پوکمون‌ها باشد؟

دلیل مخالفت اش با میوتو چیست؟

چه‌ چیزی باعث زنده‌شدن دوباره‌ی اش شد؟

به‌نظرت چرا میوتو از کار‌هایش پشیمان شد؟

خلاصه: آیا میوتو صرفاً به‌خاطر قدرت زیاد می‌تواند مربی تمام پوکمون‌ها باشد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه