پنگوئن‌های ماداگاسکار

بررسی تخصصی انیمیشن Penguins Of Madagascar

پنگوئن‌های ماداگاسکار

author-img

توسط : امیرحسین کهوندی فاضل ارزیاب کدومو

5 روز پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 
چند پنگوئن کوچک زندگی هیجان‌انگیزی را در نقاط مختلف جهان تجربه می‌کنند. آن‌ها قصد دارند هم‌نوعان خود را از خطر نابودی نجات دهند. «پنگوئن‌های ماداگاسکار» دنباله‌ی انیمیشن موفق «ماداگاسکار» است و در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است.

سال 2014 92 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

پنگوئن‌ها توسط یک دانشمند خطرناک ربوده می‌شوند که قصد انتقام‌گیری از آن‌ها را دارد. پنگوئن‌ها خود را از هواپیما پایین می‌اندازند؛ اما هیچ صدمه‌ای نمی‌بینند. صحنه‌های زیاد تعقیب‌وگریز، انفجار و سقوط نیز رخ می‌دهد که در هیچ‌کدام از آن‌ها مصدومیت یا خون‌ریزی رخ نمی‌دهد.

جزئیات
ترس

در لحظاتی که پرایوت از دست دکتر براین فرار کرده و ناپدید شده است، سایر پنگوئن‌ها تصور می‌کنند او کشته شده است و بسیار غمگین و ناراحت می‌شوند.

جزئیات
پیام مثبت

سه پنگوئن رفتاری بسیار صمیمانه و همراه با مهربانی با یکدیگر دارند. دوستی و کار گروهی منحصربه‌فرد آن‌ها باعث موفقیت و رهایی آنان از دست دکتر براین می‌شود. پنگوئن‌ها شخصیت‌های متفاوتی دارند؛ اما هرکدام از آن‌ها نقش اساسی در گروه برعهده دارند و گروه بدون هرکدام از آن‌ها قادر به فعالیت نیست.

جزئیات
الگوی مثبت

اسکیپر، ریکو، کوالسکی و پرایوت هرکدام با ویژگی‌های شخصیتی متفاوت افراد مفیدی برای گروه هستند. اسکیپر به‌عنوان رئیس گروه، فردی باهوش و مسئولیت‌پذیر است و در مواقع دشوار راه‌حل‌های مناسبی را برای حل مشکل پیدا می‌کند. پرایوت در پایان انیمیشن با فداکاری باعث بازگشت سایر پنگوئن‌ها به حالت اولیه‌شان می‌شود.

کدام پنگوئن را بیشتر دوست داری؟ چرا؟

دلیل نفرت «دیو» از پنگوئن‌ها چه بود؟ آیا رفتار او نسبت به آن‌ها صحیح بود؟

عامل موفقیت پنگوئن‌ها در مقابله با «دیو» چه بود؟

خلاصه: کدام پنگوئن را بیشتر دوست داری؟ چرا؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه