پدر

بررسی تخصصی انیمیشن

پدر

author-img

توسط : نرگس شفیعی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن کوتاه و صامت «پدر» محصول «ایران» است که با شخصیت‌بخشی به چند لباس، آن‌ها را نمادی از اعضای خانواده قرار می‌دهد و با نمایش مقاومت پدر خانواده برای حفاظت از همسر و فرزندانش دربرابر طوفان، ارزش و جایگاه نقش پدر را نزد مخاطبان بالا می‌برد. به دلیل نمادین‌بودن انیمیشن ممکن است دریافت پیام داستان کمی برای کودکان در سنین پایین دشوار باشد؛ اما تماشای آن در کنار خانواده می‌تواند مؤثر واقع شود.

سال 2013 2 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

این انیمیشن مقاومت یک پدر را برای حفظ خانواده‌اش در برابر طوفان نمایش می‌دهد و ارزش و جایگاه پدر را نزد مخاطب بالا می‌برد.

جزئیات
الگوی مثبت

پالتوی مردانه که نماد یک پدر است، مقاومت زیادی در برابر طوفان از خودش نشان می‌دهد تا خانواده‌اش را حفظ کند.

به کودکان در سنین پایین کمک کنید تا پیام انیمیشن را متوجه شوند و جریان داستان را برایشان توضیح دهید. باتوجه به پیام انیمیشن درباره‌ی لزوم قدردانی از پدر خانواده و حفظ احترام او، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. از فرزند خود بخواهید زحمات و محبت‌های پدرش را به‌خاطر بیاورد و اگر کوتاهی یا اشتباهی در برخورد با پدرش داشته است، آن را جبران کند.   خلاصه: باتوجه به پیام انیمیشن درباره‌ی لزوم قدردانی از پدر خانواده و حفظ احترام او، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه