• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن پاندا دربرابر بیگانگان (Panda vs. Aliens 2021)

author-img

توسط : ثمین نکوفر ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن کمدی و تخیّلی «پاندا دربرابر بیگانگان» روایت داستان پاندی، قهرمان برنامه‌ی تلویزیونی شهر نواست. گروهی از بیگانگان فضایی پس از دیدن یک برنامه‌ی تلویزیونی مربوط به پاندی تصمیم می‌گیرند برای تسخیر کره‌ی زمین خود را آماده کرده و به زمین سفر کنند. پاندی به کمک دوستانش به جنگ با آن‌ها می‌رود تا از کره‌ی زمین محافظت کند.

سال 2020 80 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

انیمیشن «پاندا دربرابر بیگانگان» روایت داستان «پاندی»، قهرمان شهر نواست که پس از حمله‌ی بیگانگان فضایی به سیاره‌ی زمین، برای حفاظت از انسان‌ها به جنگ با آن‌ها رفته و آن‌ها را شکست می‌دهد.

مبارزه و جنگ این دو گروه به‌صورت فانتزی بوده و در بستر داستان اتفاق می‌افتد ولی در طی داستان، استفاده از الفاظ نامناسب و فحاشی بسیار دیده می‌شود و می‌تواند برای کودکانمان اثرگذار باشد. پیشنهاد می‌شود که با کودکانمان دراین‌باره صحبت کنیم. در حین پخش القاظ نامناسب و فحاشی، زشتی این رفتار را گوشزد کرده و در تقبیح این رفتار برآییم.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با توجه به اینکه الفاظ نامناسب و فحاشی در این داستان مشاهده شده، پیشنهاد می‌شود که قبل و حین مشاهده این انیمیشن با فرزندانمان درمورد این رفتار نادرست صحبت کنیم و قبیح بودن این رفتار را گوشزد کنیم.

خلاصه: تذکر برای دوری از فحاشی و استفاده نکردن از الفاظ نامناسب.

داستان اثر

«پاندا دربرابر بیگانگان» یک انیمیشن کمدی و تخیّلی درمورد پاندایی دست‌وپاچلفتی به نام پاندی است که در یک سریال تلویزیونی نقش اصلی را به عهده دارد و به همین دلیل در بین مردم نوا بسیار محبوب است.

کاروت نابودگر که پادشاه سیاره‌ای دیگر است و همه‌ی سیاره‌ها را نابود می‌کند با دیدن یک برنامه‌ی تلویزیونی که در آن پاندی صحبت می‌کند، تصمیم می‌گیرد برای تسخیر کره‌ی زمین، به این سیاره سفر کرده و بعد از گرفتن گردنبند افسانه‌ای پاندی، این سیاره را نابود کند. پاندی با استفاده از این گردن‌بند که از اجدادش به او رسیده و همکاری دوستانش، کاروت نابودگر را شکست می‌دهد.

جزئیات اثر

کارگردان: Sean Patrick O'Reilly

نویسنده: Sean Patrick O'Reilly

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد پاندا دربرابر بیگانگان

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>