• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن پاندای کونگ فو کار ۲ ( Kung Fu Panda 2)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 سال پیش مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

طاووسی به نام شن با سلاح ویژه خود حاکم چین را شکست داده. او سال‌ها قبل توسط پیشگویی متوجه شده که جنگجوی سیاه و سفید او را شکست می‌دهد و او تمام پانداهای منطقه را می‌کشد. اما پو زنده مانده و اکنون به جنگ شن می‌رود و  به همراه گروهش شن را شکست می‌دهد

سال 2011 91 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فرزندتان در سنین پایین احتمال دارد خودش را عضوی از جنگجویان بداند و بخواهد کارهایشان را تقلید کند بهتر است درباره آسیب‌هایی که ممکن است به او برسد با فرزندتان صحبت کنید. همچنین فهمیدن روایت اصلی فیلم ممکن است برای کودکان دشوار باشد بهتر است درباره سیر داستان با فرزندتان در طول فیلم و بعد از آن صحبت کنید. همچنین درباره انگیزه پو و دلایل موفقیت او با فرزندتان گفت‌وگو کنید. امکان دارد فرزندتان رو به تقلید از جنگجویان بیاورد، پس در این باره تامل کنید و درباره ی توانایی های بالقوه فرزندتان با او صحبت کرده و او را همراهی کنید. مفهوم از دست دادن خانواده در این انیمیشن وجود دارد و ممکن است فرزندتان را به خصوص در سنین خردسالی نگران کند .

خلاصه: احتمال دارد فرزندتان خودش را عضوی از جنگجویان بداند و بخواهد کارهایشان را تقلید کند

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود بپرسید چه چیزهایی باعث موفقیت پو و گروه همراهش می‌شود؟

از فرزند خود بپرسید چه جاهایی از فیلم احساس نگرانی می‌کند؟

ادامه متن

داستان اثر

در این انیمیشن که ادامه‌ی قسمت اول است پو تلاش می‌کند بفهمد پدر و مادر واقعیش چه کسانی هستند و چرا او را رها کرده‌اند در همین زمان طاووسی به نام شن با سلاح ویژه خود حاکم چین را شکست داده. او سال‌ها قبل توسط پیشگویی متوجه شده که جنگجوی سیاه و سفید او را شکست می‌دهد و او تمام پانداهای منطقه را می‌کشد. اما پو زنده مانده و اکنون به جنگ شن می‌رود و با تکیه بر آرامش درون که از استاد شیفو یاد گرفته و کشف راز دوران کودکی خود به همراه گروهش یعنی ببری، مانتیس، افعی، میمون و لک لک، شن را شکست می‌دهد. در پایان هم پاندای کونگ فو کار پیش آقای پینگ بر می‌گردد و با او زندگی می‌کند.

جزئیات اثر

کارگردان: جنیفر یو نلسون

نویسنده: جاناتان ایبل _ گلن برگر _ چارلی کافمن

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد پاندای کونگ فو کار ۲

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>