• امروز : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

هجوم

بررسی تخصصی انیمیشن Invasions

هجوم

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

12 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«هجوم» یک انیمیشن کوتاه و صامت درباره‌ی موجودی فضایی ا‌ست که به زمین آمده است. با دنبال‌کردن رفتارهای آدم‌فضایی که به‌نظر می‌رسد به‌دنبال انجام یک مأموریت مهم و ویژه است، متوجه می‌شویم او برای معشوقش در فضا طرح بزرگی روی زمین می‌کشد. این انیمیشن محصول فرانسه است و در ژانر فیلم کوتاه و علمی ـ تخیلی ساخته شده است.

سال 2009 6 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

تلاش آدم‌فضایی برای کشیدن یک طرح بزرگ روی زمین که معشوقش بتواند آن را از فضا ببیند، عشق و محبت را به‌نمایش می‌گذارد.

آنچه لازم است والدین بدانند

انیمیشن «هجوم» درباره‌ی یک آدم‌فضایی ا‌ست که به‌نظر می‌رسد مسیری طولانی را برای مأموریتی مهم روی زمین طی می‌کند. سرانجام مشخص می‌شود او به‌دنبال کشیدن طرحی روی زمین است تا معشوقش بتواند آن را از فضا ببیند. مخاطب پیام این انیمیشن کودکان نیستند. تماشای این انیمیشن ممکن است توجه کودکان را بیشتر به‌سمت موجود فضایی جلب کند و سؤالاتی برای آنان ایجاد نماید. حتی ممکن است کودکان به خیال‌پردازی درباره‌ی موجودات فضایی دست بزنند که دراین‌صورت می‌توانید آن‌ها را برای فهم واقعیت راهنمایی کنید.

مفهوم عشق احتمالاً برای سنین نوجوان سؤالات جدی‌تری به همراه دارد و اگر این اثر را با فرزند نوجوان خود تماشا کردید، می‌توانید فرصتی ایجاد کنید تا پس از تماشای محصول، درباره‌ی این مفهوم مهم صحبت کنید.

خلاصه: مخاطب پیام این انیمیشن کودکان نیستند. تماشای این محصول برای نوجوانان می‌تواند سؤالاتی درباره‌ی عشق را به همراه داشته باشد و در کودکان باعث خیال‌پردازی درباره‌ی آدم‌فضایی شود.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

این اثر می‌تواند برای نوجوانان سؤالاتی را درباره‌ی عشق ایجاد کند و برای کودکان باعث پرسش‌هایی درباره‌ی موجودات فضایی شود، به پرسش‌های فرزندان خود پاسخ دهید.

خلاصه: این اثر می‌تواند برای نوجوانان سؤالاتی را درباره‌ی عشق ایجاد کند و برای کودکان باعث پرسش‌هایی درباره‌ی موجودات فضایی شود، به پرسش‌های فرزندان خود پاسخ دهید

داستان انیمیشن

«موجودی فضایی» با سفینه‌اش روی زمین فرود می‌آید. به محض رسیدن به زمین با سرعت، مسیری را طی می‌کند تا به‌جای مهمی برسد. او وارد اتاقی مخفی می‌شود و با دستگاهش طرح بزرگی روی زمینِ یک «مزرعه» می‌کشد. به‌زودی مشخص می‌شود این طرح برای معشوق او در سیاره‌ی خودش است تا بتواند موقعیت او را از دور ببیند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان: Clément Morin /  کلمنت مورین

نویسنده: Clément Morin / کلمنت مورین

نام تهیه کننده: Clement Morin / کلمنت مورین

کشور سازنده: فرانسه

کمپانی سازنده: Clement Morin / کلمنت مورین

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه