هتل ترانسیلوانیا ۲

بررسی تخصصی انیمیشن

هتل ترانسیلوانیا ۲

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

7 ماه پیش مدت زمان مطالعه: دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

کنت دراکولا که پس از ازدواج دخترش با یک انسان صاحب نوه شده است، علاقه دارد نوه اش، دنیس دراکولا باشد اما به نظر میرسد که او یک انسان است. کنت دراکولا تمام تلاشش را میکند تا دنیس روحیه هیولایی اش بیدار شود اما در این مسیر متوجه می شود امنیت نوه اش برایش مهمتر است و او او هر چیزی که باشد برایش دوست داشتنی است.

سال 2015 89 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

نمایش سبک زندگی خشونت آمیز هیولاها(اسباب بازی گیوتین، لالایی درباره وقایع خشن و...) و عادی جلوه دادن خشونت و صحنه های متعدد خشونت فیزیکی (گاز گرفتن، آتش گرفتن و...) بصورت فانتزی و اغلب طنز می تواند در کودکان باعث تقلید شود بویژه آنکه کنت دراکولا دنیس را به انجام رفتارهای خشن تشویق می کند.

جزئیات
ترس

نمایش صحنه هایی از زندگی هیولاها، عصبانیت دراکولاها، زامبی و ترسیدن دنیس از تسخیر شدن کیکی و تمسخر دوستانش می تواند درکوکان باعث ایجاد ترس شود.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

نمایش برهنگی بصورت طنزآمیز، استفاده از کلمات توهین آمیز بویژه از جانب کنت دراکولا به پدرش همچنین اقدامات او در جهت فریب دادن میویس و پدرش برای رسیدن به اهداف خود میتواند بر کودکان اثر نامطلوب داشته باشد.

جزئیات
پیام مثبت

کنت دراکولا که در ابتدا اصرار دارد نوه اش دراکولا باشد و برای تبدیل شدن او به دراکولا تلاش می کند، درنهایت داستان میفهمد که نوه اش چه انسان باشد چه دراکولا برایش دوست داشتنی است. این نکته در چند صحنه توسط میویس صریحا بیان می شود.

جزئیات
الگوی مثبت

نمایش روابط صمیمانه کنت دراکولا و میویس دخترش و همچنینن علاقه و محبت آن دو به دنیس میتواند تاثیر مطلوب بر کودکان داشته باشد. نمایش فریبکاری و دروغ گفتن کنت دراکولا به دخترش میتواند تاثیر منفی بر کودکان بگذارد.

پیامد منفی رفتارهای خشن چیست؟/ چگونه با وجود تفاوت ها میتوان روابط سازگارانه و محبت ایجاد کرد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه