• امروز : 2 بهمن 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ : ترانسفورمانیا (Hotel Transylvania: Transformania)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«هتل ترانسیلوانیا 4: ترانسفورمانیا»، انیمیشنی در ژانر ماجراجویی-کمدی است که چهارمین فیلم از سری انیمیشن‌های هتل ترانسیلوانیا است. داستان این انیمیشن جذاب از این قرار است که اختراع عجیب‌وغریب ون هلسینگ موجب تبدیل‌شدن دراکولا و دوستانش به انسان می‌شود. اما در این میان جانی برعکس سایرین، تبدیل به یک هیولا شده است! اکنون آن‌ها در بدن‌های جدید و ناهماهنگ خود احساس خوبی ندارند و باید قبل از اینکه دیر شود و برای همیشه در این حالت باقی بمانند، با کمک یکدیگر راهی برای بازگشت به‌حالت قبلی پیدا کنند… این انیمیشن به‌زودی منتشر خواهد شد و ارزیابی تربیتی آن را در کدومو خواهیم خواند.

سال 2022 جزئیات کامل اثر
27 مناسب خانواده 7 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

جزئیات اثر

کارگردان: Jennifer Kluska, Derek Drymon_ جنیفر کلاسکا، دِرِک درایمون

نویسنده: Genndy Tartakovsky_ گِندی تارتاکوسکای

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد هتل ترانسیلوانیا ۴ : ترانسفورمانیا

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>