• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن مینیون‌ها و چیزهای دیگر (Minions & More 1)

author-img

توسط : ریحانه علیپور ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

339 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 5 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این محصول، مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه برگرفته از انیمیشن «من نفرت‌انگیز» است. به علاوه داستان ‌های خنده‌داری از دیگر شخصیت‌های کارتونی شرکت ایلومینیشن نیز بازگو می‌شود که می‌تواند برای مخاطبان سرگرم کننده باشد.

ژانر : کمدی

سال 2022 46 دقیقه جزئیات کامل اثر
3 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 13 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

انیمیشن «مینیون‌ها و چیزهای دیگر» شامل چندین انیمیشن کوتاه و چند دقیقه‌ای از شرکت ایلومینیشن است که در سال‌های قبل ساخته شده‌اند، همه‌ی این انیمیشن‌های کوتاه به صورت یکجا و پشت سرهم دوباره در سال 2022 با این عنوان منتشر شده است. محتوای این مجموعه بیشتر کمدی است و صرفا جهت سرگرمی مخاطب تهیه شده‌اند. گاهی پیام‌هایی با موضوع مهربانی و کمک کردن نیز نمایش داده می‌شود.

خلاصه:

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

داستان‌های این مجموعه بسیار کوتاه هستند، با این حال والدین می‌توانند در مورد کارهای خوب و بد مینیون‌ها صحبت کنند. مینیون‌ها گاهی به دوستانشان کمک می‌کنند اما گاهی در حال انجام خرابکاری هستند.

در یک قسمت یک سوسیس از شیرجه زدن می‌ترسید؛ چطور این سوسیس توانست بر ترسش غلبه کند؟

ادامه متن

داستان اثر

10 داستان کوتاه در این انیمیشن گنجانده شده است. یک مینیون می‌خواهد یک حیوان خانگی داشته باشد، یک توله سگ با زحمت فراوان برای صاحب بیمارش چای گرم آماده می‌کند، مینیون‌ها تلاش می‌کنند تا پیشاهنگ شوند، یک خوکچه هندی در یک آپارتمان سرگردان است و از طریق کانال کولر زندگی ساکنان را تماشا می‌کند، اگنس با کمک مینیون‌ها دوچرخه سواری را یاد می‌گیرد و یک دزد ماشین بستنی فروشی را دستگیر می‌کند، خانم کرالی بعد از سال‌ها دوست دارد یک قرار عاشقانه داشته باشد، کایل عاشق یک سگ مونث همسایه می‌شود، داستان یک سوسیس که از اینکه ترسو خوانده می‌شود ناراحت است، لوراکس و پیپ سعی می‌کنند وانسلر را بترسانند، مینیون‌ها به بابانوئل کمک می‌کنند.

جزئیات اثر

کارگردان: Pierre Coffin/ Kyle Balda/ پیر کافین/ کایل بالدا

نویسنده: Van Robichaux/ Evan Susser/ ون روبیشو/ ایوان ساسر

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : مهدی ایزدی

۱۵ آبان ۱۴۰۱

مناسب سن 13 +

بهترین کارتون

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد مینیون‌ها و چیزهای دیگر

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!