• امروز : ۸ اسفند ۱۳۹۹

مولانگ

بررسی تخصصی انیمیشن Molang

مولانگ

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

3 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان خرگوش بامزه و دوستش، جوجه، است که قرار است باهم به پیکنیک بروند؛ اما ترافیک مانع آن‌ها می‌شود. آن‌ها سعی می‌کنند از همان لحظات خود لذت ببرند.

سال 2015 2 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

دوستی در سراسر این انیمیشن چیزی است که به‌وضوح دیده می‌شود. آن‌ها با کار گروهی و همدلی بینشان برای مشکلات راه‌حلی پیدا می‌کنند و از زندگی در لحظه لذت می‌برند. این مطلب الگوی بسیار خوبی برای کودکان است تا کمتر از شرایط موجود گله کنند و سعی کنند از تمامی لحظات خود لذت ببرند.

جزئیات
الگوی مثبت

خرگوش و جوجه می‌توانند برای مشکلات خود راه‌حل‌های ساده و مناسبی پیدا کنند و صمیمیت بین آن‌ها باعث می‌شود کودک شما از آن در روابط دوستانه‌ی خودش نیز استفاده کند.

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن، ساده و سرگرم‌کننده است و لحظات کمدی دارد. کودک شما به‌راحتی می‌تواند با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کند و به دلیل ساده و روزمره‌بودن موقعیت‌ها، خودش را به‌جای آن‌ها بگذارد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

درباره‌ی موقعیت‌های داستان از کودک خود سؤال کنید.

از او بخواهید او نیز راه‌حلی را برای این موقعیت‌ها بیان کند.

داستان انیمیشن

«خرگوش» و «جوجه‌‌ی شاد و خندان» درحال آماده‌شدن برای رفتن به پیکنیک هستند که به ترافیک برمی‌خورند، آن‌ها سعی می‌کنند از راه میانبر بروند؛ اما بازهم به طرف دیگر ترافیک می‌رسند. تا اینکه تصمیم می‌گیرند همان‌جا، درکنار جاده، بساط پیکنیک را پهن کنند. هردو سر این مسئله توافق می‌کنند و در کنار جاده بازی می‌کنند، غذا می‌خورند و... تا اینکه بقیه افراد هم از ماشین‌های خود پیاده می‌شوند و به آن‌ها می‌پیوندند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان/ مؤلف:Stephanie Miziak, Marie-carolin Villand/ استیفان میزیاک، ماریا کارلاین ویلیاند

نویسنده/ مترجم:Balthazar Chapuis, Matthieu Cordier/ بالتازار چاپوس، متیو کُردیر

نام تهیه‌کننده: Roch Lener / راچ لنر

نام شخصیت‌ها: خرگوش، جوجه

کشور سازنده: فرانسه و آمریکا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه