موز

بررسی تخصصی انیمیشن Banana

موز

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
6 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«موز» یک انیمیشن کوتاه و کمدی است که شخصیت‌های آن موجودات کوچک و بامزه‌ای به‌نام مینیون‌ها هستند. این شخصیت‌ها که برای اولین‌بار در سری انیمیشن «من نفرت‌انگیز» ظاهر شدند، عاشق شرارت‌کردن هستند. در این داستان مینیون‌ها که در کارخانه‌ی موشک‌سازی مشغول به‌کارند، در زمان استراحت خود، بر سر به‌دست‌آوردن یک موز با هم درگیر می‌شوند و در تمام طول داستان کشمکش آن‌ها به‌صورت کمدی نمایش داده می‌شود.

سال 2010 4 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

باب یک موز خوشمزه دارد و حاضر نیست آن را با دوستانش تقسیم کند. بقیه‌ی مینیون‌ها هم بدون توجه به اینکه موز متعلق به کیست، برای به‌دست‌آوردن آن، با هم رقابت می‌کنند. در این کشمکش گاهی مینیون‌ها یکدیگر را اذیت می‌کنند تا صاحب موز شوند.

جزئیات
پیام مثبت

کشمکش‌های مینیون‌ها برای به‌دست‌آوردن موز در پایان باعث می‌شود که موز به هیچ‌کدام نرسد و در یک گودال از دست برود، البته مینیون‌ها از این اتفاق درس نمی‌گیرند و بازهم اشتباهشان را برای به‌دست‌آوردن یک سیب تکرار می‌کنند.

سرانجام درگیری مینیون‌ها بر سر خوراکی چه بود؟ چه راه‌حل بهتری برای مینیون‌ها وجود داشت؟

اگر جای مینیون‌ها بودی، ترجیح می‌دادی دوستانت را اذیت کنی تا به یک موز برسی یا موزت را تقسیم می‌کردی تا دوستانت خوشحال شوند؟

خلاصه: سرانجام درگیری مینیون‌ها چه بود؟ تو اگر جای آن‌ها بودی، چکار می‌کردی؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه