مرگ سوپرمن

بررسی تخصصی انیمیشن The Death Of Superman

مرگ سوپرمن

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

15 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

فیلم «مرگ سوپرمن» از سری داستان‌های کمیک است. این فیلم ابرقهرمانی، درباره‌ی مبارزه‌ی خشن سوپرمن و لیگ عدالت با موجودی خبیث و سبزرنگ به نام دومزدی است که می‌خواهد شهر را نابود کند. دومزدی موجودی بسیار خشن است که سوپرمن در مبارزه با او دچار جراحت‌های بسیار شدیدی می‌شود.

 

سال 2018 96 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

از ابتدا تا انتهای فیلمِ مرگ سوپرمن سراسر خشونت است. در این فیلم جان شهروندان به‌خطر می‌افتد. موجودی خبیث به نام دومزدی می‌خواهد امنیت شهر را به‌هم بزند، افراد لیگ عدالت به‌سمتش هجوم می‌برند؛ اما آن‌ها تک‌به‌تک شکست می‌خورند تا سوپرمن به سراغش می‌رود. خون‌ریزی آتش‌سوزی، زدوخورد صحنه‌هایی هستند که مکرر در فیلم نمایش داده می‌شود. در یکی از صحنه‌ها دومزدی پایش را روی کمر سوپرمن می‌گذارد و سرش را به عقب می‌کشد که این حرکت بسیار خطرناک است. دومزدی پای سوپرمن را می‌گیرد و به اطراف می‌کوبد.

ادامه متن
جزئیات
ترس

اطلسی‌ها (موجوداتی که در دریا زندگی می‌کنند) به‌وسیله‌ی دستی بزرگ تکه‌تکه می‌شوند. سوپرمن در این اثر به شدت آسیب می‌بیند و برای مدت طولانی گمان می‌شود که سوپرمن، شخصیت اصلی داستان، مرده است

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

لباس زن شگفت‌انگیز کمی باز است.

جزئیات
پیام مثبت

داستان مرگ سوپرمن، داستان ابرقهرمانانی را نشان می‌دهد که با شجاعت و دلاوری سعی می‌کنند جان شهروندانشان را نجات دهند. آن‌ها در برابر انسان‌ها احساس مسئولیت می‌کنند و سعی می‌کنند به آن‌ها در هر شرایطی کمک کنند. افراد لیگ عدالت با کمک یکدیگر و روحیه تیمی، از پسِ مشکلات برمی‌آیند.

جزئیات
الگوی مثبت

افراد لیگ عدالت ابرقهرمانانی هستند که وقتی متوجه می‌شوند امنیت شهر درخطر است، همگی بسیج می‌شوند و به کمک شهروندان می‌روند تا امنیت آن‌ها را تأمین کنند.

درباره‌ی خیالی‌بودن ابرقهرمانان با کودکانتان صحبت کنید.

با کودکانتان درباره‌ی آسیب جدی این حرکات (مبارزه‌های داخل انیمیشن) صحبت کنید.

از آن‌ها بپرسید اگر دچار مشکل شوند، چکار می‌کنند، درحالی‌که در دنیای واقعی ما، ابرقهرمانی وجود ندارد.

خلاصه: درباره‌ی خیالی‌بودن شخصیت‌های داستان و آسیب‌های خشونت با فرزندتان صحبت کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه