ماه من

بررسی تخصصی انیمیشن My moon

ماه من

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
10 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشنی کوتاه محصول کشور آمریکا، که درباره‌ی رابطه عاشقانه بین سه اجرام آسمانی؛ یعنی زمین، ماه و خورشید است. در این انیمیشن زمین به شکل یک زن مهربان و زیبا و ماه به شکل یک مرد نمایش داده می‌شود.

سال 2018 ۸ دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

پیام مثبت انیمیشن درباره‌ی رابطه و نظم اجزای طبیعت ازجمله خورشید، ماه و سیاره‌ی زمین است. زمانی‌که خورشید طلوع می‌کند، نماد زمین که زنی مهربان است، در طول روز با خورشید همراه می‌شود تا به همه‌ی گیاهان و انسان‌ها نور خورشید بتابد و باعث گذشت روز و رشد گیاهان شود. بعد از غروب آفتاب، زمین در کنار ماه قرار می‌گیرد تا در شب سیاره‌ی زمین از نور ماه استفاده کند.

جزئیات
الگوی مثبت

شخصیت اصلی انیمیشن زنی زیباست که مانند مادری برای سیاره‌ی زمین است. او از طبیعت و حیات انسان‌ها در سیاره‌اش نگهداری می‌کند و با ماه و خورشید رابطه‌ای دوستانه دارد.

از فرزندتان بخواهید هرآنچه را که درباره‌ی طبیعت و اجزایش متوجه شده است، توضیح دهد. درباره‌ی اهمیت حضور خورشید و ماه در طبیعت گفت‌وگو کنید.

خلاصه: درباره‌ی اهمیت حضور خورشید و ماه در طبیعت گفت‌وگو کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه