• امروز : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ماه من

بررسی تخصصی انیمیشن My moon

ماه من

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

10 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشنی کوتاه محصول کشور آمریکا، که درباره‌ی رابطه عاشقانه بین سه اجرام آسمانی؛ یعنی زمین، ماه و خورشید است. در این انیمیشن زمین به شکل یک زن مهربان و زیبا و ماه به شکل یک مرد نمایش داده می‌شود.

سال 2018 ۸ دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

پیام مثبت انیمیشن درباره‌ی رابطه و نظم اجزای طبیعت ازجمله خورشید، ماه و سیاره‌ی زمین است. زمانی‌که خورشید طلوع می‌کند، نماد زمین که زنی مهربان است، در طول روز با خورشید همراه می‌شود تا به همه‌ی گیاهان و انسان‌ها نور خورشید بتابد و باعث گذشت روز و رشد گیاهان شود. بعد از غروب آفتاب، زمین در کنار ماه قرار می‌گیرد تا در شب سیاره‌ی زمین از نور ماه استفاده کند.

جزئیات
الگوی مثبت

شخصیت اصلی انیمیشن زنی زیباست که مانند مادری برای سیاره‌ی زمین است. او از طبیعت و حیات انسان‌ها در سیاره‌اش نگهداری می‌کند و با ماه و خورشید رابطه‌ای دوستانه دارد.

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن، رابطه و نظم اجزای طبیعت ازجمله سیاره‌ی زمین، ماه، خورشید و روند گذشت شبانه‌روز سیاره‌ی زمین را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید بعد از تماشا با فرزندتان درباره‌ی نظم طبیعت و علم نجوم گفت‌وگو کنید و درصورت علاقه‌ی فرزندتان به این موضوعات، او را به مطالعه دراین‌باره تشویق کنید.

خلاصه: درباره‌ی علم نجوم و نظم طبیعت با فرزندتان گفت‌وگو کنید.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

از فرزندتان بخواهید هرآنچه را که درباره‌ی طبیعت و اجزایش متوجه شده است، توضیح دهد. درباره‌ی اهمیت حضور خورشید و ماه در طبیعت گفت‌وگو کنید.

خلاصه: درباره‌ی اهمیت حضور خورشید و ماه در طبیعت گفت‌وگو کنید.

داستان انیمیشن

انیمیشن «ماه من» درباره‌ی روابط بین سیاره‌‌ی «زمین»، «ماه» و «خورشید» است. زنی مهربان و زیبا که نماد سیاره‌ی زمین است، برای حیات و زیبایی سیاره‌اش با خورشید و ماه در ارتباط است. او با خورشید رابطه‌ی دوستانه‌ای دارد و در طول روز با او بازی می‌کند تا نور خورشید را به همه‌جای سیاره‌اش برساند و کاری کند تا گیاهان رشد کنند و مردم بتوانند به کارهایشان برسند. ماه که علاقه‌ی زیادی به سیاره‌ی زن دارد، وقتی رابطه‌ی او و خورشید را می‌بیند، ناراحت می‌شود و تصمیم می‌گیرد آن سیاره را ترک کند. بعد از غروب آفتاب، زمین متوجه می‌شود که ماه ناراحت است و درحال دورشدن از زمین است. دوری ماه از زمین باعث تاریکی و آلوده‌شدن زمین می‌شود و هر لحظه ممکن است زمین در تاریکی غرق شود که ناگهان ماه به کمک او می‌آید و نورش را در زمین پخش می‌کند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان: Eusong Lee / ایوسونگ لی

نویسنده: Eusong Lee / ایوسونگ لی

نام تهیه‌کننده: Sarah Kambara / سارا کامبارا

نام بازیگران: Jane Bak, Seth Boyden, Christine Hemrick-Shaw, Carrie Hobson / جان بک، سیز بایدن، کریستین همریک‌شاو، کاری هابسون.

نام شخصیت‌ها:

سیاره‌ی زمین: در شکل زنی زیبا و مهربان نمایش داده می‌شود و با خورشید و ماه دوست است،

ماه: ماه در شکل مردی نمایش داده می‌شود و به زمین علاقه دارد.

کشور سازنده: آمریکا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه