• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن ماهی فضانورد ( Fishtronaut)

author-img

توسط : یاسمن گودرزی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

480 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

پس از آنکه بر اثر یک حادثه‌ی آزمایشگاهی، مردم شهر کوچک می‌شوند، ماهی فضانورد و دوستانش دنبال راه حلی می‌گردند تا از این مسئله عبور کنند. انیمیشن ماهی فضانورد، اثر کودکانه و موزیکالی است که به زبانی شاد و قابل فهم به کودکان می‌آموزد که چگونه با همکاری و اتحاد می‌شود از مشکلات گذشت و ناامید نشد.

ژانر : خانوادگی فضانورد ماهی موجودات دریایی موشک

سال 2018 77 دقیقه جزئیات کامل اثر
7 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 9 +
بر اساس 2 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

  ماهی فضانورد در ژانر ماجراجویی و کودکانه، فرصت خوبی است که فرزند خود را با اهمیت قوانین و مقررات آشنا کنید. یکی از راه‌های موثر در این آموزش، نشان دادن تبعات نقض قوانین است. به فرزند خود بگویید بعضی از اشتباهات جبران ناپذیر هستند و همیشه «ماهی فضانوردی» حضور ندارد که اشتباهات را حل و فصل کند. پس برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقات تلخ باید تذکر بزرگ‌ترها را در خصوص قوانین جدی بگیرد. این اثر خشونت و ترس قابل توجهی ندارد.

خلاصه:  به فرزند خود ضرورت رعایت قوانین و مقررات را بازگو کنید و تبعات رعایت نکردن آن را در فیلم جست‌وجو کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

چرا ماهی فضانورد برای همه‌ی مردم شهر دوست‌داشتنی و عزیز است؟

چه کارهایی در طول شبانه‌روز می‌توانی انجام دهی که به وسیله‌ی آن به دیگران کمک کنی؟

ادامه متن

داستان اثر

ماهی فضانورد، یک ماهی با قدرت‌های ویژه است که می‌تواند پرواز کند و به سرعت از جایی به جای دیگر برود. او به کمک دوستانش می‌رود و بدون معطلی مشکلات آن‌ها را حل می‌کند. تا آنکه یک روز به دلیل شیطنت دو دانش‌آموز، یک موشک آزمایشگاهی منفجر می‌شود و تشعشعات این انفجار، باعث می‌شود مردم شهر کوچک، به اندازه‌ی یک بند انگشت شوند. درحالی که همه از وقوع این ماجرا ترسیده‌اند، ماهی فضانورد و دوستانش دست به کار می‌شوند تا راه حلی برای عبور از این مسئله بیابند. آن‌ها به آزمایشگاه می‌روند و پس از تلاش بسیار پادزهری پیدا می‌کنند تا بتوانند مردم را نجات دهند. آن‌ها پادزهر را روی ابرها می‌برند تا همزمان با بارش باران، مردم شهر از مواد مسموم شسته شوند و به اندازه‌ی اولیه‌ی خود بازگردند.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف:

رودریگو ابا / کیکو میستروریگو / Rodrigo Eba / Kiko Mistrorigo

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : آریا سراج

۸ تیر ۱۴۰۱

مناسب سن 7 +

ماهی فضا نورد یک فیلم زیبا با طراحی درجه یک از کشور انگلستان است . این انیمیشن را به شما پیشنهاد می کنم .

بزرگسال

توسط : fkdkck itnhuMn

۸ تیر ۱۴۰۱

مناسب سن 10 +

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ماهی فضانورد

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!