• امروز : 31 اردیبهشت 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن ماشین‌ها ۳ (Cars 3)

author-img

توسط : طیبه فرج زاده ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

1091 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان قسمت سوم انیمیشن «ماشین‌ها» در ادامه‌ی داستان‌های قبلی یک ماشین مسابقه‌ای به نام «مک‌کویین» است. اما این‌بار «مک‌کویین» باید تصمیم بگیرد از مسابقه‌دادن کناره‌گیری کند و جایش را به جوان‌ترها بدهد یا همچنان سعی کند مسابقه‌دهنده‌ای موفق باشد. او در این قسمت با «کروز» آشنا می‌شود که به‌نحوی باعث تغییر مسیرش می‌شود.

ژانر : ماجراجویی

سال 2017 102 دقیقه جزئیات کامل اثر
3 مناسب خانواده 3 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان «ماشین‌ها 3» داستانی الهام‌بخش در ادامه‌ی داستان‌های قبلی «ماشین‌ها» است. «مک‌کویین» باید بین کناره‌گیری از مسابقات و ادامه‌دادن تصمیم بگیرد. در داستان نکات مثبت و قابل‌توجهی درباره‌ی تلاش و امیدواری مطرح می‌شود.

این داستان حاوی این پیام است که مهم نیست چند سال داشته باشیم، همیشه مسائلی هست که باید آن‌ها را یاد بگیریم. کودکان در بازه‌ی سنی پیشنهادی، به‌دنبال تقلید هستند، این انیمیشن با پیام‌های اصلی مثبتی که در پی منتقل‌کردن آن است، می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود بپرسید رؤیا و هدف تو چیست؟

برای رسیدن به آن می‌خواهی چه کارهایی انجام دهی؟

ادامه متن

داستان اثر

«مک‌کویین» یک ماشین مسابقه است که سال‌هاست درحال شرکت در رقابت‌های مختلف است. اما این‌بار در این مسابقه از حریف‌هایی که همگی تازه‌وارد و جوان هستند شکست می‌خورد. مک‌کویین از این اوضاع حیرت‌زده شده و اعتمادبه‌نفس خود را از دست داده است.

«سالی» مثل همیشه پیش او می‌رود و به او انگیزه و امید می‌دهد و از او می‌خواهد که دوباره آغاز کند. مدیران کمپانی‌ای که مک‌کویین با آن‌ها کار می‌کرد شرکت خود را فروخته‌اند و مک‌کویین را به کمپانی پیشرفته‌تر و با امکانت بیشتری فرستادند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Brian Fee

نویسنده: Kiel Murray

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ماشین‌ها ۳

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>