• امروز : ۶ اسفند ۱۳۹۹

مارش به جلو

بررسی تخصصی انیمیشن Forward March

مارش به جلو

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

12 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

اتفاقات عجیب در رژه‌ی افسران رخ می‌دهد که همه‌اش زیر سر یک موجود سیاه رنگ و پشمالو است. فانتزی بودن این اثر، باورپذیر بودن آن را کم کرده است.

سال 2014 4 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ترس

ممکن است لحظاتی که افسران به وسیله‌ی حباب بزرگ به هوا می‌روند و به زمین برمی‌گردند هیجان‌انگیز و ترسناک باشد.

آنچه لازم است والدین بدانند

می‌توانید به همراه فرزند خود لحظات خوبی را با این انیمیشن داشته باشید. بگذارید فرزند شما از لحظات طنز این اثر لذت ببرد. فرزندان نوجوان شما درک خواهند کرد که این انیمیشن صرفا جنبه‌ی طنز داشته و می‌تواند تخیل خود را رها کند تا از آن لذت ببرد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

چه داستان‌های دیگری می‌توانی با این موضوع خلق کنی؟

داستان انیمیشن

در این انیمیشن فانتزی افسران فرانسوی در حال رژه هستند و در هر ساعت کار خاصی را انجام می‌دهند. در همین حین از یکی از جوب‌های شهر، موجود سیاهی بیرون می‌آید و با این رژه همراه می‌شود. هنگامی که افسر این رژه فلوت می‌زند، موجود سیاه ژله‌هایی را در خروجی این فلوت قرار می‌دهد. افسر با قدرت در فلوت می‌دمد و باعث می‌شود حباب بزرگی ایجاد شده و به هوا برود. دو افسر و فرمانده با این حباب بالا رفته و در نهایت با باز شدن راه‌های خروج هوای این فلوت همه به زمین برمی‌گردند و آسیب می‌بینند.

جزئیات انیمیشن

کارگردان/ مولف: Pierrick Barbin/ پیریک باربین

کشور سازنده: فرانسه

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه