• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن ماجراهای جدید پیترپن (The New Adventures of Peter Pan)

author-img

توسط : الهام طالبی ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن سریالی در ژانر ماجراجویی داستان دختری به نام وندی است که به همراه برادرانش، جان و مایکل و دوست خیالی‌شان، پیترپن، به جزیره‌ی نِورلند سفر می‌کنند تا یک ماجراجویی جدید رقم می‌زنند. خشونت‌های این انیمیشن فانتزی است و شامل مبارزه‌ی بچه‌ها با کاپیتان هوک شرور در جزیره‌ی نورلند است که در قسمت هشتم با پشیمانی هوک و معذرت‌خواهی او به پایان می‌رسد. هر داستان از این انیمیشن در دل خود یک پیام مثبت خوب و ساده برای بچه‌ها دارد.

سال 2012 یک فصل. 8 قسمت. هر قسمت حدود 70 دقیقه. جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

وندی دختری ماجراجو است که به همراه برادرانش، جان و مایکل، هر شب یک داستان جذّاب و پر ماجرا در جزیره‌ی نورلند رقم‌ می‌زنند. پیترپن همراه با تینکربل هر شب به اتاق بچه‌ها آمده و آن‌ها را با خود به جزیره‌ی نورلند می‌برند.

این انیمیشن 8 قسمت دارد و در هر قسمت 3 داستان جدید وجود دارد که هر داستان شامل یک پیام مثبت است. بهتر است این انیمیشن را همراه با فرزند خود تماشا کنید و بعد از هر داستان راجع‌به اتفاقات و نکات مثبت این انیمیشن صحبت کنید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

 راجع‌به تفاوت بچه‌های جزیره‌ی نورلند با کاپیتان هوک صحبت کنید.

چرا پیترپن شخصیت محبوبی بود؟ قهرمان یعنی چه؟

ادامه متن

داستان اثر

این انیمیشن تخیّلی درمورد دختری به نام وندی است که در داستان‌های خود جزیره‌ای به نام نِورلند را خلق کرده است. ساکنین این جزیره‌ی پُرماجرا کسانی به‌جز بچه‌ها نیستند.

پیترپن، دوست صمیمی وندی، نگهبان جزیره‌ی نورلند است. او همراه با فرشته‌ای به نام تینکربل هر شب به اتاق وندی و برادرانش می‌آید و آن‌ها را همراه با خود برای یک ماجراجویی جدید به جزیره‌ی نورلند می‌برد. در جزیره‌ی نورلند یک گروه دزد دریایی هستند که در یک کشتی زندگی می‌کنند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: دیوید چرکاسکی، ریچارد تروبلود/ David Cherkasskiy, Richard Trueblood

نویسنده: جی ام باری، پل لیدون/ M. Barrie, Paul Leadon

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد ماجراهای جدید پیترپن

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>