• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن لینک گمشده (Missing Link)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 سال پیش مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان این انیمیشن ماجراحویی لیونل فراست است که به عنوان دانشمند آرزو دارد عضو جامعه مردان بزرگ شود و شرط عضویتش در این انجمن پیدا کردن یک گنده‌پا است لیونل گنده‌پا را پیدا می‌کند اما گنده‌پا از او می‌خواهد او را به خانواده‌اش در هیمالیا برساند. اما در نهایت خانواده گنده‌پا او را نمی‌پذیرند

سال 2019 95 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن داستان تحول لیونل فراست و ماجراجویی‌های او به همراه لینک(گنده‌پا) و آدلینا است. لیونل فراست که یک دانشمند در قرن نوزدهم است به دنبال عضویت در جامعه مردان بزرگ است و باید در این راه گنده‌پا را کشف کند. اگر فرزندتان پیش دبستانی است این انیمیشن را تماشا می‌کند با او درباره احساسات مختلف لینک به خصوص پس از پذیرفته نشدن در خانواده صحبت کنید با او درباره پیام اصلی فیلک که اهمیت دادن با دیگران است صحبت کنید و اگر خودش این پیام را متوجه شد او را تشویق کنید. فرصت مناسبی است تا درباره ی جایگاه و اهمیت خانواده با کودک خود حرف بزنید. از او بخواهید نتیجه گیری خود را از انیمیشن بگوید درباره ی راه حل های دیگری که خشونت آمیز نیست با او حرف بزنید.

خلاصه: این انیمیشن درباره اهمیت دادن و محبت کردن به دیگران است

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود بپرسید لیونل فراست چه چیزی از این سفر یاد گرفت؟با فرزند خود درباره همکاری بین لیونل فراست، آدلینا و لینک صحبت کنید

ادامه متن

داستان اثر

داستان لینک گمشده در قرن نوزدهم اتفاق می‌افتد ماجرای لیونل فراست است که به عنوان دانشمند آرزو دارد عضو جامعه مردان بزرگ شود و شرط عضویتش در این انجمن پیدا کردن یک گنده‌پا(نوعی هیولا) است. لرد پیگوت دانسبی به عنوان رئیس این انجمن این شرط را می‌پذیرد اما در تمام طول سفر لیونل فراست برای او مانع تراشی می‌کند. لیونل گنده‌پا را پیدا می‌کند اما گنده‌پا از او می‌خواهد او را به خانواده‌اش در هیمالیا برساند. پس طی کردن مسیرهای سخت آنها به هیمالیا می‌رسند ولی خانواده گنده‌پا آنطور که فکر می‌کنند نیست و او را نمی‌پذیرند و گنده‌پا در نهایت با لیونل فراست بر می‌گردد و با هم زندگی می‌کنند.

جزئیات اثر

ژانر اثر:ماجراجویی

کارگردان:کریس باتلر

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد لینک گمشده

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>