لاما لاما

بررسی تخصصی انیمیشن Llama Llama

لاما لاما

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
6 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«لاما ‌لاما» یک انیمیشن سریالی و کودکانه است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. در این انیمیشن شتر بی‌کوهانی به‌نام لاما لاما ماجراهای مختلفی را تجربه می‌کند و با کمک مادر مهربانش از هر ماجرا درسی فرامی‌گیرد. این انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه، بر اساس کتابی با همین نام، نوشته‌ی «آنا دودنی» ساخته شده است.

سال 2018 11 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

خانواده‌ی لاما لاما، نمونه‌ی یک خانواده مهربان هستند که به لاما لاما و مسائل او اهمیت می‌دهند و با او همیاری و همکاری دارند. زمانی‌که لاما لاما در فکر مسابقه است، مادر و پدربزرگش در آماده‌شدن برای مسابقه به او کمک و در مسیر مسابقه او را تشویق می‌کنند. علاوه براین مادر لاما لاما به او یاد می‌دهد که مهم‌تر از پیروزی در مسابقه، لذت‌بردن از آن است. همدلی و دوستی بچه‌ها در طی برگزاری مسابقه نیز یک نوع رقابت سالم و لذت‌بخش را به نمایش می‌گذارد.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

خانواده‌ی لاما لاما الگوی یک خانواده‌ی مهربان و حامی است. مادر لاما لاما سعی می‌کند در حل‌کردن چالش‌ها راهنمای فرزندش باشد. او به مسائلی که برای پسرش مهم است (مانند مسابقه) اهمیت می‌دهد و همیشه درکنار اوست. درعین حال نکاتی را که لازم است فرزندش بداند، با مهربانی به او گوشزد می‌کند. پدربزرگ لاما لاما به نوه‌ی خود در آماده‌شدن برای مسابقه کمک و برای پیروزشدن او را تشویق می‌کند. او از اینکه با نوه‌ی خود وقت بگذراند، ابراز خوشحالی می‌کند. دوستان لاما لاما نیز نمونه‌ی دوستانی خوب هستند که درعین رقابت هیچ‌گونه حسادت و کشمکشی بینشان وجود ندارد. رفتارهای آنان تا پایان دوستانه است و حتی در مسیر مسابقه یکدیگر را تشویق می‌کنند.

ادامه متن

اگر جای لاما لاما بودی، از دوم‌شدن ناراحت می‌شدی؟ چرا لاما لاما از این ماجرا ناراحت نشد؟

تا به حال با دوستانت مسابقه دادی؟ چه احساسی نسبت به رقیبان خودت داشتی؟

چه ویژگی‌های مثبتی در رفتار لاما لاما و دوستانش می‌بینی؟

لاما لاما برای پیداکردن یک اسکوتر مناسب از چه کسی کمک گرفت؟ خانواده‌ی او چگونه به پیروزی او کمک کردند؟

خلاصه: چه ویژگی‌های مثبتی در رفتار لاما لاما و دوستانش می‌بینی؟

نشان سلامت اثر: به این محصول به دلیل نمایش اهمیت خانواده و پیام‌های مثبتی مانند دوستی و هم‌چنین عدم نمایش ناهنجاری و خشونت و ترس، نشان سلامت کدومو تعلق می‌گیرد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه