• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن عکس (Aks)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن بی‌صدا که روایت‌کننده‌ی زندگی دو دختری است که سرهایشان از بدو تولد به‌هم چسبیده‌ است؛ اما با عمل جراحی از هم جدا و یکی از دخترها ازدواج می‌کند.

سال 1396 9 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

می‌توانید با فرزندتان از نتیجه‌ی محصول سخن بگویید و سؤالاتی درباره‌ی روابط دو خواهر مطرح کنید. ممکن است داستان برای کودکان قابل فهم نباشد. می‌توانید دراین‌باره فرزندان خود را راهنمایی کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

داستان این انیمیشن چه بود و چه نتیجه‌ای داشت؟

چرا خواهر دوم به اولی نامه نوشت؟

داستان اثر

این انیمیشن، روایت «دو خواهر» است که با سرهای به‌هم‌چسبیده به دنیا می‌آیند. این دو دختر با عمل جراحی از هم جدا می‌شوند. مادر و پدرشان در اثر کهولت سن، از دنیا می‌روند. دختری که لاغر و بلندقامت است، ازدواج می‌کند و از خواهرش دور می‌شود. خواهر تپل‌تر و قدکوتاه به زندگی روزمره مشغول است. او روزی به عکاس‌خانه می‌رود و با مکان‌های تاریخی مختلف عکس می‌گیرد و برای خواهرش می‌فرستد. خواهر بلندقد که حالا همسرش از دنیا رفته است، با دیدن عکس‌ها ناراحت می‌شود.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: مریم خلیل زاده
ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد عکس

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>