صعود

بررسی تخصصی انیمیشن Soar

صعود

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
5 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن یک انیمیشن فانتزی و کوتاه است که جلوه‌های بصری بسیار زیبایی دارد. در انیمیشن «صعود»، دختری به نام مارا دوست دارد هواپیما بسازد؛ ولی موفق نمی‌شود. او با آدم‌کوچولویی که هواپیمایش آسیب‌ دیده است، آشنا می‌شود و به او کمک می‌کند تا هواپیمایش را تعمیر کند. آدم‌کوچولو ستاره‌ای در آسمان می‌گذارد و آسمان را برای مارا ستاره‌باران می‌کند.

سال 2014 6 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

مارا به آدم‌کوچولو کمک و هواپیمای او را تعمیر می‌کند. آدم‌کوچولو لطف مارا را جبران می‌کند و آسمان را برای او ستاره‌باران می‌کند. مارا با اینکه هیچ‌وقت نتوانسته بود هواپیمایی بسازد که پرواز کند؛ ولی ناامید نمی‌شود و برای تعمییر هواپیمای آدم‌کوچولو تلاش می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

مارا دختری مهربان است و به آدم‌کوچولو کمک می‌کند و برای تعمیر هواپیمایش تلاش می‌کند. آدم‌کوچولو نیز انسان قدرشناسی است و لطف مارا را جبران می‌کند.

خوب است والدین با فرزندان خود درباره‌ی پیام‌های داستان مانند اهمیت کمک‌رسانی به دیگران و اینکه وقتی کسی به ما کمک کرد، چگونه می‌توانیم لطف او را جبران کنیم، گفت‌وگو کنند. والدین می‌توانند با فرزندان خود درباره‌ی اینکه اگر در کاری مدام درحال شکست‌خوردن هستیم، چگونه می‌توانیم در آن به موفقیت برسیم، صحبت کنند.

اگر جای مارا بودی، برای کمک به آدم‌کوچولو تلاش می‌کردی؟

به‌نظر تو چه ویژگی‌هایی در مارا باعث شد درنهایت به موفقیت برسد؟

اگر جای آدم‌کوچولو بودی، چگونه لطف ما را را جبران می‌کردی؟

خلاصه: والدین می‌توانند درباره‌ی کمک‌رسانی به دیگران، جبران‌کردن محبت دیگران و اینکه چگونه شکست‌های خود را به موفقیت تبدیل کنند، گفت‌وگو کنند.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه