سرزمین دریایی، دلیلی برای عطسه وجود ندارد

بررسی تخصصی انیمیشن Snorks

سرزمین دریایی، دلیلی برای عطسه وجود ندارد

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
5 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

شیوع نوع جدید و حادی از سرماخوردگی در سرزمین دریایی، مردم شهر را با خطری جدی مواجه کرده است. پروفسور گالیو با همراهی برادرزاده‌اش، آلستار، باوجود مخالفت و سنگ‌اندازی‌های فرماندار سرزمین دریایی، به‌دنبال کشف داروی این بیماری هستند.

سال 1984 11 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

در بخش‌هایی از فیلم، پرستار و پسر فرماندار با بی‌ادبی و فریاد با گالیو صحبت می‌کنند. در انتها نیز آلستار و گالیو با پرستار درگیر می‌شوند و زدوخورد کوتاهی بین آن‌ها رخ می‌دهد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

در یک صحنه، آلستار برای ملاقات با عمو گالیو، دانشمند شهر که در بیمارستان بستری است، خود را به مریضی می‌زند و تغییر چهره می‌دهد تا شبیه سال‌مندان به‌نظر برسد.

جزئیات
پیام مثبت

همکاری تیمی آلستار، عمو گالیو، جیمی و ساکنان دیگر سرزمین دریایی برای کشف دارو و نجات مردم شهر و درنهایت رسیدن به موفقیت با همکاری گروهی، مهم‌ترین پیام فیلم است. عمو گالیو، باوجود آنکه فرماندار با او بدرفتاری کرده بود، او را که خود نیز به سرماخوردگی حاد مبتلا شده بود، از داروی کشف‌شده محروم نکرد.

جزئیات
الگوی مثبت

گالیو، دانشمندی کوشاست که باوجود مریضی شدید، از تلاش برای کشف دارو و نجات مردم شهر فروگذار نمی‌کند. آلستار، فرد باهوشی است که سعی می‌کند در نبود گالیو، کار کشف دارو را جلو ببرد. فرماندار، فردی خودرأی و مستبد است که باوجود هشدارهای گالیو، شهر را قرنطینه نکرد تا اینکه همه مردم به مریضی مبتلا شدند.

دوست داشتی گالیو داروی کشف‌شده را به فرماندار بدهد یا خیر؟ چرا؟

اگر آلستار و دیگران، گالیو را یاری نمی‌کردند، آیا او می‌توانست دارو را به موقع کشف کند و از قرنطینه فرار کند؟

آیا آلستار چاره‌ی دیگری برای نجات گالیو نداشت؟ او حتماً باید دروغ می‌گفت و تغییر چهره می‌داد تا بتواند عمو گالیو را نجات دهد؟

خلاصه: آیا آلستار حتماً باید دروغ می‌گفت و تغییر چهره می‌داد تا بتواند عمو گالیو را نجات دهد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه