رالف اینترنت را خراب می‌کند

بررسی تخصصی انیمیشن Ralph Breaks the Internet

رالف اینترنت را خراب می‌کند

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

5 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه
7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

انیمیشن رالف اینترنت را خراب می‌کند، یک انیمیشن کمدی و ماجراجویی درباره «رالف» و «ونلوپی» است. آن‌ها شخصیت‌های بازی‌های کامپیوتری هستند که به دنیای اینترنت وارد می‌شوند. این انیمیشن مفهوم درستی از دوستی و فداکاری را در روابط رالف و ونلوپی نمایش می‌دهد. آن‌ها در دوستی‌شان خطا می‌کنند اما به‌زودی یاد می‌گیرند چه‌کاری درست است. برخی صحنه‌ها از به خطر افتادن رالف و ونلوپی به دست ویروس‌های اینترنتی، ممکن است کودکان را بترساند اما درنهایت پایان خوشی دارد.

سال 2018 112 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

بازی مسابقه مرگ، بازی آنلاین خطرناکی است. در این بازی ماشین‌ها با شدت به یکدیگر برخورد می‌کنند و شخصیت‌های بازی برای به دست آوردن ماشین مسابقه کشته می‌شوند. در این بازی یک ساختمان روی ونلوپی فرومی‌ریزد. در چند صحنه ضربه زدن و پرت کردن فانتزی شخصیت‌های داخل اینترنت دیده می‌شود. رالف با ویروس اینترنت مبارزه می‌کند و به آن ضربه می‌زند. ویروس بزرگ به رالف مشت می‌زند و او را محکم در مشتش می‌گیرد. در یک صحنه به‌صورت طنزآمیز آتش گرفتن موهای رالف نمایش داده می‌شود. و در صحنه دیگری پرنسس‌های دیزنی با دیدن ونلوپی با شمشیر و ابزارهای در دستشان جلوی او گارد می‌گیرند.

ادامه متن
جزئیات
ترس

نمایش ویروس‌های اینترنت و کپی شدن آن‌ها به شکل رالف باعث وحشت ونلوپی و رالف می‌شود. ویروس‌ها باهم غول بزرگی شبیه به رالف می‌سازند که اینترنت را خراب می‌کند و رالف و ونلوپی به خطر می‌افتند. در دو صحنه سقوط کردن شخصیت‌ها دیده می‌شود.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

رالف و ونلوپی با یکدیگر به بار می‌روند و شراب می‌نوشند و برای خنده آروغ می‌زنند. آن‌ها برای وارد شدن به اینترنت به نگهبان دروغ می‌گویند. گاهی شخصیت‌ها از کلمات زشت استفاده می‌کنند. ونلوپی برای به دست آوردن پولی که نیاز دارد بدون مجوز برای کلیپ‌های رالف تبلیغ می‌کند و از دست پلیس فرار می‌کند. در یک صحنه پسری که در حال بازی آنلاین است به مادرش می‌گوید که تکالیفش را انجام می‌دهد.

جزئیات
پیام مثبت

رالف و ونلوپی دوستان خوبی برای هم هستند. رالف وقتی ناراحتی ونلوپی از تکراری بودن یا خراب شدن بازی‌اش را می‌بیند برای خوشحال کردنش به او کمک می‌کند. رالف برای حفظ بهترین دوستش، بازی موردعلاقه او را ویروسی می‌کند اما بعد متوجه می‌شود دوستان نباید جلوی رؤیاهای یکدیگر را بگیرند. او با رفتن ونلوپی به بازی موردعلاقه‌اش موافقت می‌کند و اجازه نمی‌دهد به خاطر دوستی‌شان ونلوپی رؤیاهایش را کنار بگذارد.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

رالف قلب مهربانی دارد و برای خوشحال کردن بهترین دوستش، ونلوپی، کارهای مختلفی انجام می‌دهد. فلیکس و همسرش شخصیت‌های مهربانی هستند. آن‌ها دختربچه‌های مسابقه آبنباتی را که جا ندارند به فرزندخواندگی قبول می‌کنند.

جزئیات
ارزش آموزشی

نمایش فانتزی اینترنت و فعالیت‌های اینترنتی

دوستان نسبت به هم چه وظایفی دارند؟

 اگر جای رالف بودی درباره رفتن ونلوپی به بازی آنلاین چه تصمیمی می‌گرفتی؟

چه راه‌حل‌هایی غیر از شکستن قوانین برای به دست آوردن پول دستگاه شکسته شده وجود داشت؟

خلاصه: گفتگو درباره رفتارهای درست و نادرست شخصیت‌ها

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه